WhatsApp Ara

Ekspres Kurye

EKSPRES KURYE NEDİR?

Ekspres kurye hizmeti, firmaların çok acil olan kıymetli evrak, zarf, fatura, doküman, paket, ürün ve tahsilat gibi gönderilerinin motorlu personeller ile direkt olarak istenilen adrese teslim edilmesidir. Günümüz koşullarında teslimatların kısa sürelerde belirtilen adreslere ulaştırılması, firmalar açısından önem teşkil etmektedir. Ekspres kurye personeli sizden aldığı paketi imza karşılığında zimmetine alır ve hedef adrese en güvenli ve en hızlı şekilde teslim eder. Böylelikle trafik yoğunluğu ve diğer tüm olumsuz koşullara rağmen gönderileriniz vaktinde yerine ulaşmış olur. Genellikle kurumlar, özel sektör firmaları, büyük ve küçük işletmeler ile şahısların faydalandığı ekspres kurye hizmetleri, bir çok avantajı beraberinde getirir.

Yoğun trafik sebebiyle bir yerden başka bir yere kısa sürede gitmek oldukça zordur. Özellikle iş hayatında acil ulaştırılması gereken gönderiler araçlar ile taşınır ise, trafik nedeniyle oluşan durum iş akışını olumsuz etkiler ve acil gönderiler vaktinde yerlerine ulaştırılamazlar. Bu nedenle zamandan ve paradan tasarruf etmek için express kurye hizmetlerinden faydalanmak, sergilenecek en doğru tutum olacaktır.

Her firma gönderilerinin vaktinde ve güvenli bir şekilde teslimat adresine ulaştırılmasını ister. Bu nedenle çeşitli kurye hizmetlerinden faydalanırlar. Zamandan ve nakitten tasarruf sağlayan kurye hizmetleri, her türlü talebi karşılayabilmek adına çeşitli kategorilerde hizmet verirler. Hız konusunda firmaların ilk tercihlerinden olan ve kiralık olarak da hizmet veren moto kuryelerin yanı sıra ekspres moto kuryeler çok daha hızlı hizmet sunmaktadırlar. Ekpres kuryeler mesai saatleri içerisinde hizmet verirler. Mesai saatleri dışında yapacağınız gönderi işlemleri için gece kurye hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Express Kurye hizmeti ile Duman Kurye, gönderilerinizi 60-120 Dakika içerisinde teslim etmektedir. Duman Kurye sahip olduğu yüksek kalite anlayışı ile sizlere en kısa süre aralıklarında hizmet verir. Böylece sunulan hizmetlerde olabilecek mevcut en kısa süre tarifesi ile, teslimatlarınızı kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirir.

Bu hizmet dahilinde Express moto kurye`ler gönderilerinizi sizlerden teslim alarak, belirttiğiniz adrese teslim etmek üzere harekete geçmektedir. Standart moto kuryeler sizden aldıkları gönderileri gün içinde teslim etmek üzere hizmet verirken, başka gönderileri de bu esnada alarak, teslimatları aynı gün içerisinde yaparlar. Express moto kuryeler ise gönderinizi alarak direkt olarak teslimat adresine gider ve yalnızca sizin gönderileriniz ile ilgilenirler.

Firmaların acil teslimat gerektiren işlerinde Kurye Ekspress hizmetlerinden faydalanmaları en doğru çözüm yolu olacaktır. Çünkü İstanbul içerisinde Motorlu kuryeler ile yapılan teslimatlar 3-5 saat arası sürerken, ekspres kurye hizmetlerinde bu süre 1-2 saate düşmektedir. Sektörde, yoğun ilgi gören express kurye hizmetleri ile işlerinizi daha profesyonel ve hızlı bir şekilde hallederek, firmanızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ekspres kurye hizmetleri fiyatlandırılırken, standart kurye hizmetlerinin iki katı olarak ücretlendirilirler. En doğru fiyat bilgisi için Duman Kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

Express kuryeler firmaların, şirketlerin ve şahısların iş akışlarını hızlandırmak adına, büyük avantaj sunarlar. Express kurye hizmetlerinin sunduğu bu avantajlardan faydalanabilmek adına, teslimatı gerçekleştirmek üzere gelen personel bekletilmemeli, gönderi önceden hazırlanmış ve paketlenmiş olmalıdır. Teslimatın gerçekleştirileceği adres ve iletişim bilgileri eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Aksi takdirde, teslimatta aksaklıklar yaşanacak ve hızlı teslimat hizmeti amacına uluşamayacaktır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp