WhatsApp Ara

Sancaktepe Moto Kurye

Sancaktepe Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Sancaktepe moto kurye kargolarınızın büyük bir özenle, en hızlı ve güvenilir şekilde adresine teslimatını sağlar. Gönderiniz en uygun araç ile adresinizden teslim alınıp en kısa sürede ulaştırılması gereken adrese götürülmektedir.

7/24 motorlu kurye hizmeti müşterilerimizin Sancaktepe ve İstanbul içi her bölgeye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlar. Bununla birlikte komşu iller içinde aynı gün teslimat yapma imkanı varsa hizmet sağlanmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız uzman personelleri ile en iyi Sancaktepe moto kurye firmaları arasındadır.

Moto kuryeyi nasıl çağırabilirim?

0532 290 23 00 iletişim numaramızdan Sancaktepe motor kurye müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz. İlk olarak müşteri temsilcimiz sizden gönderiniz hakkında ön bilgileri alacaktır. Ön kayıt işleminden sonra kargonuzun türüne göre en uygun araç adresinize yönlendirilmektedir. Adresinize yönlendirilen personel evrak karşılığı gönderinizi teslim almaktadır. Gönderiniz teslimat şartlarına göre adresine aynı gün içerisinde ulaştırılmaktadır. Teslimat zamanı tercih edilen hizmet ve paket türüne göre değişmektedir. Müşterilerimiz kargonun son durumu istedikleri zaman takip edebilmektedirler. İstanbul’un tüm bölgelerine motorlu kurye hizmeti sunulmaktadır.

Paketim zamanında ulaşacak mı?

Paketim zamanın da ulaşacak mı gibi soruları çok almaktayız. Bu duruma sancaktepe acil kurye ekiplerimiz el atmaktadır. Paketinizi taleb ettiğiniz adresten alıp istediğiniz saatler doğrultusunda teslim eder. İstanbul’un her bölgesinde yer alan moto kurye kuryelerimizden aynı gün gönderi teslimi hizmeti alabilirsiniz. Fakat tercih ettiğiniz hizmet türüne ve kargo içeriğine göre teslimat saati değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte İstanbul’un komşu illeri için de aynı gün teslimat yapılabilmektedir. Sancaktepe motor kurye müşteri temsilcileri ile yapacağınız ön görüşmede sonrasında tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Teslimat süreci müşteri ihtiyaçları doğrultusunda seçilen hizmet türüne göre yürütülmektedir. Müşteri hizmetlerinin edindiği ön bilgilerden sonra gönderinize en uygun aracı adresinize yönlendirilecektir. Çalışanlarımız tarafından kargonuz sizden teslim alınarak istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

En hızlı motorlu kurye

İstanbul yoğun trafik koşullarında motosikletli kurye, güvenli taşıma ve kısa süre içerisinde teslimat imkanı sağlar. Motosiklet kullanmanın avantajlarıyla paketiniz en hızlı şekilde alıcıya ulaşır. Moto kurye personelleri 7/24 en iyi hizmet koşullarıyla müşterilerimizin hizmetindedir. Müşterilerimizin yaşayacağı zaman ve para kaybını an aza indirmiştir.

Hizmet seçenekleri

sancaktepe-kuryeSancaktepe moto kurye standart gönderiler için seçebileceğiniz en uygun fiyatlı kurye hizmetidir. Teslimatlar gün içerisinde yapılmaktadır. Fakat yoğunluğa göre teslimat süreleri değişim göstermektedir. Genellikle acil olmayan gönderiler için müşterilerimiz standart motorlu kurye hizmetinden faydalanmaktadırlar.

Sancaktepe Ekspres Kurye standart olan hizmet seçeneklerine göre daha hızlı bir teslimat hizmetidir. Müşterilerimiz daha hızlı ulaşmasını istedikleri gönderiler için ekspres kurye hizmetini tercih etmektedir.

Sancaktepe VIP kurye sadece tek bir müşteri için özel olarak planlanan teslimat şeklidir. Özellikle zamanın çok kıymetli olduğu durumlarda teslimatlar için vip kurye ayrıcalığı hizmet vermektedir. Müşterilerimiz mutlaka yetişmesi gereken önemli evrak, acil ilaç veya benzeri ürünleri vip kuryeler aracılığıyla ulaştırmaktadır. Adresten direk alınan paket duraksız olarak en acil şekilde yerine ulaşır.

Sancaktepe İlaç Kurye acil eczane ve ilaca ulaşılması gerektiğinde tercih edilen teslimat şekildir. İlaç kurye hizmeti nöbetçi kuryeler ile haftanın 7 günü 24 erişilebilir durumdadır. Eczanelerden temin edilen ilaçlar en kısa sürede müşterimize teslim edilmektedir. Gece ilaç temini ise nöbetçi kuryelerimiz tarafından en yakın nöbetçi eczaneden sağlanır.

Sancaktepe Uçak Kurye farklı şehirlere kargo veya paket gönderilmesi için müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Müşteri adresinden teslim alınan gönderi hava yolu ile ilgili şehirdeki adresine ulaştırılmaktadır. Buradaki en önemli sıkıntı teslimat adresinin olduğu şehirde hava alanı olması gerektiğidir. Teslimat adresinin olduğu şehre hava yolu taşımacılığı yapılmıyor ise kurye teslimatı da yapılamamaktadır.

Moto kurye fiyatları

Sancaktepe motorlu kurye gönderilerinde verilen hizmet, mesafe, paket büyüklüğü gibi faktörlere göre hizmet fiyatları belirlenmektedir. Paketiniz sizden alınmadan fiyatlandırma ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Nasıl gönderi yaparım? Nasıl takip ederim?

Telefon ettiğinizde müşteri temsilcilerimiz size fiyatlandırma veya gönderi aşamaları ile ilgili bilgi vermektedir. Kurye ihtiyaçlarınız ile ilgili temsilcilerimiz size yardımcı olmaktadır. Teslimat sürecindeki tüm gönderilerin hizmet türü fark etmeden anlık takibi yapılabilmektedir. İstanbul’un tüm mahallerine motorlu kurye hizmetimiz ulaşmaktadır.

Bilgi almak ve tüm kurye ihtiyaçlarınız için iletişim numaramız: 0532 290 23 00

Moto Kuryeler Neden Önemlidir?

Moto Kuryelerin önemli avantajlarından biri olan Anadolu Yakası moto kurye büyük şehirlerde oluşan trafik kargaşasına karşı hızlı bir ulaşım sağlar. Bu da işlerinizin aksamamasına sebep olur.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp