WhatsApp Ara

Ataşehir Moto Kurye

Ataşehir Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Ataşehir moto kurye kurye ihtiyaçlarınız için İstanbul’un tamamı ve çevre illerde 7/24 hizmet vermektedir. Uzman motorlu kuryelerimiz ile gönderilerinizin güvenle adresine ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Ataşehir motor kurye acil gönderileriniz için en iyi tercihlerdendir. Ataşehir ve tüm İstanbul için saat farkı gözetmeksizin sizlerin hizmetindedir. Ayrıca yakın şehirler için de motorlu kurye hizmeti sunulmaktadır.

Moto kurye ile gönderim yapmanın avantajları

  • 7/24 teslimat imkanının olması
  • Şehir içi trafiğinden etkilenmeden en hızlı teslimatı yapması
  • Müşterilerine en uygun fiyat olanağını sunması
  • Kuryenizin durumunu takip edebilme
  • Gönderinizin güvenli ve kolay teslimatı
  • Yakın şehirlere moto kurye hizmeti
  • Uçak kurye ile şehirlerarası veya uluslar arası gönderi imkanı

Paket en hızlı nasıl gider?

0532 290 23 00 numaralı telefonumuzdan moto kurye Ataşehir müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İlk önce müşteri temsilcimiz gönderiniz hakkında ön bilgileri almaktadır. Daha sonra fiyat ve teslimat süreleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Son olarak müşterimizin onay vermesi halinde teslimat için gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. En hızlı teslimat hizmetimizi kullanmak istiyorsanız eğer ataşehir acil kurye hizmetimizi de kullanabilirsiniz.

Paketim zamanında ulaşacak mı?

İstanbul içi tüm semtlerimiz için aynı gün gönderi teslimi yapılabilmektedir. Ancak tercih edeceğiniz hizmet türüne göre teslimat saati değişmektedir. Bununla birlikte komşu iller için de aynı gün teslimat yapılabilmektedir. Ataşehir kurye müşteri temsilcileri ile yapılan ön görüşmede tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Teslimat süreci müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yürütülmektedir. Ataşehir moto kurye müşteri hizmetleri gönderinizin özellik ve boyutuna göre en uygun aracı adresinize yönlendirir. Personelimiz tarafından gönderiniz teslim alınarak güvenli bir şekilde en kısa sürede istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Ataşehir moto kurye hizmet seçenekleri

atasehir-kuryeAtaşehir motorlu kurye standart gönderileriniz için kullanabileceğiniz avantajlı ve uygun fiyatlı bir kargo şeklidir. Şehir içi trafiğinde tüm olumsuzluklara rağmen aynı gün içerisinde gönderiniz ulaştırılmaktadır. Yoğunluk yaşanan günlerde teslimat süreleri uzayabilmektedir. Buna ek olarak daha acil kargo ihtiyacınız için farklı teslimat şekillerimiz bulunmaktadır.

Ataşehir Ekspres Kurye standart dağıtımdan daha hızlı bir teslimat türüdür. Müşterilerimiz daha çok hızla ulaşması gereken gönderiler için ekspres kurye tercih etmektedir.

Ataşehir vip kurye hizmetimiz özellikle çok acil durumlar gerektiren gönderi teslimatları için faydalanılan hizmettir. Vip kurye hizmetinde sadece tek müşteriye özel teslimat yapılmaktadır. Müşterimizden teslim alınan gönderi duraksız bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

Ataşehir ilaç kurye hizmetimiz acil ilaç ihtiyacı olan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. İlaçlarınız en kısa süre içerisinde ve güvenli şekilde size teslim etmektedir. İhtiyacınız olan ilaç gündüz en yakın eczaneden, gece ise nöbetçi eczaneden temin edilmektedir.

Ataşehir uçak kurye İstanbul’dan diğer şehirlere ve diğer ülkelere ulaşmasını istediğiniz gönderileriniz kullanılan bir hizmettir. Gönderi müşteri adresinden teslim alınarak tarifeli uçaklar ile istenilen şehre gönderilerek teslimatı gerçekleşir. Uçak kurye hizmetinin kullanabilmesi için gönderinin yapılacağı şehirde havaalanı bulunması gerekmektedir.

Güvenli kargo Ataşehir moto kurye

Her şeyden önce gönderilerinizin hızlı teslimatı kadar güvenliği de önemlidir. Evrak, paket veya kolilerin herhangi bir zarar görmeden en mükemmel şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Bunun için firmamız azami gayret göstermektedir. Bu sayede Ataşehir moto kurye firmaları arasında önemli bir yeri olmuştur. İşinde uzmanlaşmış personellimiz ile tüm gönderilerinizi hızlı ve güvenli şekilde adrese teslim etmekteyiz.

Moto kurye fiyat bilgisi

Tercih edilen hizmet, mesafe ve kargo türüne göre farklı Ataşehir moto kurye fiyatları bulunmaktadır. Örneğin mesafe ve gönderinin türü de kargo ücretinin artmasında veya azalmasında etkili olmaktadır. Bununla birlikte tercih edilen hizmet türü teslimat süresini değiştirdiği gibi fiyatı da değiştirmektedir.

Nasıl Kurye Çağırabilirim?

Firmamıza İstanbul bölgesinden ulaşabilip, Anadolu Yakası moto kuryelerimiz tarafından iletişim bölümüzden destek alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp