WhatsApp Ara

Vip Kurye

Vip kurye İstanbul içerisinde çok acil gönderiler için verdiğimiz hizmetimizdir. Gönderileriniz direk olarak sizden alınıp istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Böylece işleriniz hiçbir aksama yaşamamış olursunuz.

Acil kargo göndermem gerekiyor

Bazı günler müşterilerimizin dakikalarla yarıştığı durumlar yaşanmaktadır. Genellikle önemli evrakların kısa süre içerisinde yetiştirilmesi bir gerekmektedir. Ya da çok önemli bir gönderinin dakikalar içerisinde yerinde olması gerekmektedir.

Vip kurye hizmeti acil durumlar için özel olarak planlanan teslimat sistemidir. Gönderiniz normalden çok daha kısa sürelerde gitmesi gereken yerde ulaşmaktadır.

Vip Kurye ile Standart Kurye arasında ne fark var?

Standart kurye hizmetinde teslimatın yapılması birkaç saati bulabilmektedir. Bunun en önemli nedeni belirli bir plan dahilinde müşterilerimizin paketlerinin teslim alıp dağıtmasıdır. Örneğin kuryemiz bir paketi teslim aldıktan sonra yakın çevredeki başka bir müşterimizden de gönderi alabilmektedir. Buna benzer durumlardan dolayı teslimat süreleri de bir veya birkaç saati bulabilmektedir.

Normal dağıtımdan farklı olarak Vip Kurye hizmetinde ise dağıtıcımız direk teslimat yapmaktadır. Gönderici ve alıcı arasında farklı bir işlem yapılmadığı için teslimat en hızlı şekilde tamamlanmaktadır.

Süreç nasıl işliyor

Öncelikli olarak müşterimizden gönderinin alınacağı adres öğrenilmektedir. Paketin özelliğine göre en yakın araç müşterinin istediği adrese yönlendirilmektedir. Dağıtıcımız tarafından teslim alınan gönderi direk olarak teslimat adresine ulaştırılmaktadır. Böylece en kısa süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Acil evrak yetişmesi gerekiyor

Acil gönderilerde paketin özelliğine uygun en hızlı araç ile teslimat yapılmaktadır. Örneğin acil ulaştırılması gereken bir evrakınız varsa moto kurye personelimiz ile teslimat yapılmaktadır. Böylece İstanbul trafiği müşterilimiz için soru olmaktan çıkmaktadır. Trafik ne kadar yoğun olursa olsun evrak sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Ne tür dağıtım araçları kullanılmaktadır?

Dağıtım çeşidine ve kargonun özelliğine göre kullanılan dağıtım aracı değişmektedir. Büyük bir kargo olduğunda arabalı kurye personeli tarafından dağıtım yapılmaktadır. Daha küçük paketler için moto kurye ile hizmet verilmektedir. Bazı durumlarda ise dağıtıcı personelimiz yaya olarak hizmet vermektedir. Burada önemli olan paket veya evrakın en kısa sürede ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasıdır. Mesafe, boyut veya süre gibi faktörler baz alınarak müşterilerimize en uygun araç tahsis edilmektedir.

İstanbul dışı vip kurye

Standart kargo ile en yakın ile ile gönderim yapıldığında teslimat süresi bir kaç günü bulabilmektedir. Standart bir kargo dağıtımında kargo pek çok durakta beklemektedir. Oysa özel kurye hizmetinde paketiniz duraksız bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Komşu illerin büyük bir kısmı neredeyse İstanbul ile bütünleşmiş durumdadır. İstanbul vip kurye hizmetimiz yakın iller için de uygulanabilmektedir. Şehir dışı kurye çağırmak için bize ulaşabilirsiniz. Teslimat yapılması mümkün adreslere en kısa sürede paketiniz ulaştırılacaktır.

Vip Kurye İle Hangi Ürünler Gönderilmektedir

Evrak, ilaç, elektronik eşya, elbise gibi pek çok ürün taşınmaktadır. Burada önemli taşınan paketin büyüklüğüdür. Küçük boyutlu bir paketi arabalı kurye yerine moto kurye ile ulaştırmak çok daha hızlı olmaktadır.

Paket çok önemli

Güvenli kurye hizmeti için tecrübe çok önemlidir. Teslim aldığımız her kargo bizim için çok değerlidir. Tüm paketler en hızlı ve güvenli şekilde adreslerine teslim edilmektedir. Tüm kadromuz uygun ehliyete sahip tecrübeli personellerden oluşmaktadır.

Vip Kurye fiyatı ne kadardır?

Vip kurye fiyatları genellikle normal dağıtıma göre biraz daha yüksektir. Mesafe, kullanılan araç ve taşınan ürüne göre fiyat değişmektedir. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek detaylı bilgi alınabilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp