WhatsApp Ara

Maslak Moto Kurye

Maslak Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Maslak moto kurye, kurye ihtiyaçlarınız için İstanbul ve çevre illerde 7/24 hizmet sunmaktadır. Tecrübeli ve uzman motorlu kuryelerimiz ile gönderilerinizin güvenli bir şekilde adresine ulaşacağından emin olabilirsiniz.

İstanbul şehir içi acil gönderiler için en çok tercih edilen kargo şekli moto kurye hizmetleridir. İstanbul içi 7/24 motosikletli kurye personeli ile hizmet verilmektedir. Çevre iller için de motorlu kurye ile teslimat yapılmaktadır.

Neden moto kurye

  • İstanbul içi 7/24 teslimat hizmetinin olması
  • İstanbul trafiğinden trafiğinden etkilenmeden motorlu kurye ile en hızlı teslimatın yapılabilmesi
  • Seçilen kargo hizmetine göre müşterilerine en uygun fiyat olanağını sunulması
  • Gönderinizin durumunu takip edebilme
  • Kargonuzun hızlı ve güvenli teslimatı
  • İstanbul içi ile beraber komşu illere de moto kurye hizmeti verilebilmesi
  • Uçak kurye ile şehirlerarası gönderi imkanı sağlanması

Paketim acil ulaşsın

Maslak acil kurye olarak amacımız İstanbul trafik sorununa karşı en iyi moto kurye hizmeti sağlamaktır. İstanbul’ da en kısa mesafeler bile çoğu zaman şehirler arası yolculuk gibi uzun sürmektedir. Motosikletli kurye tam olarak bu süreçte imdadınıza yetişerek en iyi hizmeti vermektedir. Motosikletli kuryeler arabalı kuryelere göre daha hızlı ulaşım sağlamaktadır. Buna bağlı olarak motor kurye ile daha güvenli ve çok daha hızlı kargo hizmeti verilebilmektedir.

Maslak moto kurye ne tür hizmetler sunmaktadır?

Kargolarınızın teslimat süresi seçilen hizmet türüne ve gönderi boyutuna göre farklılık göstermektedir. Seçeceğiniz ettiğiniz hizmet çeşidine göre kullanılan araç, teslimat süresi ve ücretlendirme değişmektedir. Bununla birlikte moto kurye farklı ihtiyaçlarınız için çeşitli kurye hizmetlerimizle sizlere hizmet sunmaktadır.

Maslak bölgesinden normal gönderiler için seçebileceğiniz en uygun fiyatlı kurye hizmeti standart moto kurye hizmetidir. Teslimatlar gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Fakat diğer kargoların yoğunluğuna göre teslimat süreleri değişiklik göstermektedir. Genellikle acil olmayan kargo gönderimlerinde müşterilerimiz bu yöntemi tercih etmektedir.

Maslak Express Moto Kurye acil gönderileriniz için seçebileceğiniz hizmettir. Express kurye gönderileriniz, normal kurye hizmetine göre çok daha hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Maslak VIP kurye müşterilerimiz için teslimatın en hızlı gerçekleştiği kurye hizmetidir. Kargo müşteriden alınarak direkt olarak en hızlı şekilde teslimatı gerçekleşir. Yetiştirilmesi gerekli olan acil evrak, ilaç, makine parçası gibi pek çok gönderi için tercih edilmektedir. VIP Moto kurye hizmetimiz sadece tek bir gönderi için özel olarak hizmet vermektedir. Bu yüzden teslimat süresi en kısa kurye hizmetidir. Fakat farklı hizmet seçeneklerine göre biraz daha pahalıdır.

Maslak İlaç Kurye müşterilerimiz için her gün ve günün her saatinde ilaca ulaşmalarını sağlayan hizmettir . Acil ilaç ihtiyacı doğan tüm müşterilerimiz için 7/24 ilaç temini sağlanmaktadır. İlaçlar mesai saatleri içinde en kısa sürede yakın eczaneden alınmaktadır. İlaçlar gün farkı olmadan gece veya hafta sonu ise nöbetçi eczanelerden temini yapılmaktadır. Acil ilaç ihtiyacınız büyük bir titizlikle en kısa sürede temin edilmektedir.

Maslak Uçak Kurye İstanbul dışı ve diğer ülkelere kargo gönderimi yapmak için verilen hizmet türüdür. Müşterimizin talebi üzerine alınan kargo tarifeli uçaklar ile istenilen şehre ulaştırılmaktadır. Kargonuz diğer şehirde istenilen adrese teslim edilmektedir. Fakat Uçak kurye hizmetinin seçilebilmesi için en önemli husus karşı şehirde havaalanı bulunması zorunluluğudur. Kargolarınızın güvenli bir şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Maslak moto kargo fiyatları

Kargo maliyeti kullanılan moto kurye aracı, mesafe ve paket özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Maslak motor kurye fiyatları ile ilgili bizi arayarak müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sizin için en uygun gönderim şeklini seçebilirsiniz.

Maslak motor kurye iletişim bilgileri

İstanbul veya yakın illere moto kurye ihtiyacınızda 0532 290 23 00 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Hafta sonu dahil günün her saati maslak moto kurye hizmetinizdedir.

Maslak belge gönderimi için hangi kuryeyi tercih edebilirim?

Maslak belge gönderimlerin de moto kuryeler tercih edilebilir ancak, avrupa yakası'na gönderiniz varsa avrupa yakası moto kuryeler ile birlikte vip kuryeler tercih edilebilir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp