WhatsApp Ara

Uçak Kurye

Uçak kurye müşterilerimize uçak hızıyla ulaşabileceğimiz her yere çok acil gönderiler için verdiğimiz sınırsız hizmetimizdir. Gönderileriniz standart kargodan çok daha hızı bir şekilde yerine ulaşmaktadır. Havayolu kargo hizmeti hem zaman hem de güvenlik açısından avantaj sağlamaktadır. Firmamız İstanbul uçak kargo işlemleriniz için her biri deneyimli personelleri ile hizmetinizdedir. Gönderileriniz adresinizden alınarak en kısa sürede teslimatı yapılmaktadır.

Uçak kurye nedir?

Uçak kurye acil gönderiler için özel olarak oluşturulan teslimat aracıdır. Gönderileriniz şehirler arası veya uluslar arası direkt olarak hava yolu taşımacılığı ile göndermektir. Bu sayede kargolar çok hızlı bir sürede gitmesi gereken adrese ulaşmaktadır.

Havayolu kargo avantajları nelerdir?

Şehirler arası standart kargo taşımacılığı kamyon veya kamyonetler aracılığı ile yapılmaktadır. Karayolu taşımacılığı hem yavaş hem de kaza riski yüksektir.

Standart kargo sistemlerinde pek şok yerde dağıtım merkezleri bulunmaktadır. Gönderiler bir çok kez araçtan indirilerek yeniden yükleme yapılmaktadır. Gönderiler çoğu zaman indirildiği dağıtım merkezlerinde beklemektedir. Bu işlemler kargo sürelerini uzatmaktadır. Ayrıca gönderi pek çok kez araç değiştirdiği için taşıma esnasında ürünlerin zarar görme riski artmaktadır.

Uçak kargo sisteminde gönderi direk olarak istenilen ülke veya şehre ulaşmaktadır. Böylece çok hızlı bir şekilde teslimat sağlanmaktadır. Havayolu taşımacılığı kara yolu ile yapılan taşımacılıktan daha güvenlidir ve kaza riski çok daha düşüktür.

Uçak kargo ile genellikle direk ulaşım sağlanmaktadır. Çok uzak mesafelerde havaalanı kargo bölümlerinde aktarma yapılabilmektedir. Fakat bu işlem uluslararası kargo standartları ile yapıldığı için gönderinin zarar görme oranı çok düşüktür.

Uçak kargo hangi durumlarda kullanılmaktadır?

Gerek iş hayatımızda gerekse günlük yaşantımızda çok acil ihtiyaçlar olabilmektedir. Uçak kurye sistemi genellikle çok acil ihtiyaçların giderilmesinde tercih edilmektedir.

Mesela tıbbi malzemeler, acil evraklar veya makine parçaları gibi pek çok ihtiyaçta uçak kurye kullanılmaktadır. Böylece acil durumlara geç kalmadan müdahale edebilme imkanı sağlanmaktadır.

Sistem Nasıl Çalışmaktadır?

Acil Uçak Kargo ihtiyacınızda çağrı merkezimizden bize ulaşılmalıdır. Adresinize yönlendirilen kurye personeli tarafından gönderiliniz teslim alınmaktadır. Gönderiniz en kısa sürede tarifeli uçak ile teslim edilmesi gereken şehre gönderilmektedir. Daha sonra gönderi diğer şehirden alınarak belirttiğiniz adrese teslimatı yapılmaktadır.

Uçak kurye hangi illerde bulunmaktadır

İstanbul’dan uçuş yapılan tüm illere uçak kargo hizmeti verilebilmektedir.

Uçak ile her şey taşınabilir mi?

Maalesef uçak kargo ile her şey gönderilememektedir. Bu konuda uluslar arası standartlar bulunmaktadır. Yolcu ve kabin bagajlarında taşınması kesinlikle yasak olan maddeler bulunmaktadır. Bu ürünlerin uçak kargo ile gönderilmesi kesinlikle mümkün değildir.

Uçak kargo fiyatları ne kadardır?

Uçak kargo için pek çok değişken bulunmaktadır. Öncelikle kargonun teslim edileceği şehir önemlidir. Bunun yanında gönderin ağırlığı ve hacmi de kargo fiyatını değiştirmektedir. Ayrıca İstanbul’da kargonun teslim alındığı adres ve saat gibi değişkenler de fiyatı etkilemektedir.

İstanbul uçak kurye hizmeti için detaylı bilgi müşteri hizmetlerimizden alınabilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp