WhatsApp Ara

İlaç Kurye

İlaç kurye müşterilerimiz için en önemli oluğunu düşündüğümüz hizmetlerimizden biridir. Acil ilaç ihtiyacı hepimizin başına gelebilen can sıkıcı bir durumdur. Evimizden çıkamadığımız yada hastalarımızı yalnız bırakamadığımız zamanlarda ilaca ulaşım ciddi bir sorun olmaktadır. Özellikle engellilerimizin istedikleri zaman eczaneye gitmeleri mümkün olmamaktadır.

İlaç kurye ne iş yapar

İlaç kurye müşterilimizin acil ilaç ihtiyaçlarının en kısa sürede giderilmesi için çalışmaktadır. Gündüz saatlerinde en yakın eczaneden, gece ise nöbetçi eczaneden temin edilen ilaç müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Neden ilaç kurye

İlaç vaktinde ulaşmadığında hastalarımızın büyük sıkıntı çekmesine neden olmaktadır. Hastalar için en önemli gereksinim olan ilaçlar en kısa sürede ulaştırılmalıdır.

Gündüz saatlerinde trafik, yoğunluk gibi nedenlerden dolayı hem ilaca ulaşmak hem de ilacı ulaştırmak sorundur. Eczanelerin kapalı olduğu saatlerde ise nöbetçi eczaneye gitmek gerekmektedir.

Eczane kurye kadromuz son derece deneyimli personellerden oluşmaktadır. Moto kurye ile trafik ve nöbetçi eczane aramak sorun olmaktan çıkmaktadır. Gerekli ilaçlar ihtiyacı olan kişilere en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

İlacı yetiştirmem gerekiyor

İstanbul trafiği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Günün büyük bir bölümünde araçla hareket etmek imkansız hale gelmektedir. Bazen müşterilerimiz aldıkları ilaçları kendi imkanları ile ulaştırmaya çalışmaktadır. Araç trafiğinin yoğun olduğu saatlerde alınan ilaç bile hastaya vaktinde ulaştırılamamaktadır. Hasta yakını ilaca ulaşmakta fakat çoğu zaman trafik yüzünden ilaçlar vaktinde yetiştirilememektedir. Hem hastalar hem de hasta yakınları sıkıntı yaşamaktadır.

İstanbul ilaç kurye müşterilerimiz için en hızlı şekilde ilaçlarını hastalara ulaştırmaktadır. İlaç moto kuryeler yoğun trafikteki hareket kabiliyeti üst seviyedir. Böylece ilaçlar kısa sürede teslim edilmektedir.

Gece ilaç lazım olursa

Eczanelerin kapalı olduğu saatlerde ilaca ulaşmak daha da zor olmaktadır. Müşterilerimiz geç saatlerde nöbetçi eczane aramak zorunda kalmaktadır. Yakın mesafede nöbetçi eczane yoksa taksi ile gitme zorunluğu oluşmaktadır. Özellikle gece saatlerinde taksi bulma ise apayrı bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlaç kurye personelimiz için en tüm acil ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdadır. Gece ilaç ihtiyacınız olduğunda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Moto kuryeler ihtiyacınız olan ilacı en yakın eczaneden sizin için temin edilecektir.

Nöbetçi kurye

İhtiyaca göre bazı personelimiz mesai saatleri dışında da hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerimizin çok acil ihtiyaçları nöbetçi kuryeler tarafından karşılanmaktadır.

Acil ilaç kurye fiyatları ne kadardır?

Hizmet fiyatı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Acil kurye ihtiyacınız olduğunda firmamızı aramanız yeterlidir. Kurye çağırmak için aradığınızda müşteri temsilcimizden fiyatlar hakkında da bilgi alınabilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp