WhatsApp Ara

Maltepe Moto Kurye

Maltepe Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Maltepe moto kurye paketleriniz aynı gün içerisinde ve güvenilir bir şekilde istediğiniz adreste olmasını sağlar. Tüm gönderileriniz işinin ehli motosikletli kurye personellerimiz tarafından taşınmaktadır.

Paketleriniz tecrübeli motorlu kurye ekibimiz sayesinde İstanbul’un tüm semtlerine en kısa sürede ulaşmaktadır. Müşteri odaklı ve güler yüzlü personellerimiz sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmak için 7/24 çalışmaktadır. Amacımız maltepe hızlı kurye dendiğinde akla gelen ilk kurye firmalarından biri olmaktır.

Evrakların yetişmesi lazım

Trafik megakent İstanbul’un en büyük sorunu olarak kabul edilmektedir. Çoğu zaman araçlarla bir yerden bir yere ulaşmak saatler sürmektedir. Toplu taşıma ise genellikle çok kalabalık olmaktadır. Araçla ve toplu taşıma kullanılarak götürülmeye çalışılan gönderiler müşterilerimiz için büyük problem oluşturmaktadır. Müşterilerimiz hem yorulmakta hem de zaman kaybetmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin kendi diğer işlerinde de aksamalar yaşanmaktadır. Üstelik sık sık gönderiler zamanında yetişmemektedir. Bundan dolayı da müşterilerimizin ekonomik kayıpları olmaktadır.

Maltepe acil motor kurye müşterilerimizi bu sıkıntılardan kurtarmaktadır. Genellikle Maltepe motorlu kurye hizmeti almak hem daha hızlı hem de ucuz olmaktadır. Göndermeniz gereken evrak veya paketler trafik yoğun olsa dahi en kısa sürede adresine ulaşmaktadır. Böylece zaman kaybı ve ekonomik kayıplar yaşanmamaktadır. Aynı zamanda müşterilerimizin kendi işlerine de aksaklık yaşamadan devam edebilmektedir.

Nasıl moto kurye çağırabilirim?

0532 290 23 00 numaralı telefonumuzdan maltepe moto kurye müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Önce müşteri temsilcimiz sizden gönderiniz hakkında gerekli bilgileri alacaktır. Gönderinin türüne göre en uygun araç en kısa sürede adresinize yönlendirilmektedir. Adresinize gelen motor kurye maltepe personeli evrak karşılığı gönderinizi teslim almaktadır. Gönderiniz teslimat adresine aynı gün içerisinde ulaştırılmaktadır. Teslimat saati tercih edilen hizmet türüne göre değişmektedir. Müşterilerimiz kargonun son durumu hakkında sürekli bilgilendirilmektedir. İstanbul’un tüm semtlerine motorlu kurye hizmetimiz mevcuttur.

Aynı gün teslimat olur mu?

İstanbul’un tüm semtlerine gönderileriniz aynı gün teslim edilmektedir. Mesafe ve paket özellikleri teslimat süresini değiştirmektedir. Ayrıca tüm müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre farklı hizmet çeşitleri sunulmaktadır. Tercih ettiğiniz hizmet türüne bağlı olarak da teslimat süresi değişmektedir. Kargonun kaç saat içerisinde teslim edilebileceği müşteri temsilcimizden öğrenilebilmektedir.

Maltepe Moto Kurye hizmetleri nelerdir?

maltepe-kuryeMüşterilerimizin ihtiyacına göre çok çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tercih edilen hizmete göre teslimat süresi, kullanılan araç ve fiyatlandırma değişmektedir. Duman kurye, en uygun maltepe moto kurye hizmeti için çalışmaktadır. Farklı seçeneklerle müşterilerimize en uygun hizmet sağlanmaktadır.

Maltepe moto kurye normal gönderiler için tercih edilen uygun fiyatlı maltepe kurye hizmetidir. Teslimatlar gün içerisinde yapılmaktadır fakat yoğunluğa göre teslimat süreleri değişebilmektedir. Genellikle acil olmayan gönderiler için müşterilerimiz standart moto kurye hizmetini tercih etmektedir.

Maltepe VIP kurye teslimatın en hızlı gerçekleştiği kurye çeşididir. Paket müşteriden alınarak direkt olarak en hızlı şekilde teslimatı yapılmaktadır. Çok acil yetişmesi gereken evrak, ilaç, makine parçası gibi pek çok gönderi için tercih edilmektedir. VIP Moto kurye hizmetinde personelimiz sadece tek bir gönderi için özel olarak taşıma yapmaktadır. Bu yüzden teslimat süresi en kısa kurye hizmetidir. Fakat diğer hizmet türlerine göre biraz daha pahalıdır.

Maltepe Ekspres Kurye hizmetinde teslimat normal dağıtımdan çok daha hızlı gerçekleşmektedir. Teslimatın kısa sürede gerçekleşmesini isteyen müşterilerimiz ekspres kurye hizmetimizden faydalanmaktadır.

Maltepe İlaç Kurye müşterilerimizin günün her saatinde ilaca ulaşmalarını sağlayan hizmet türüdür . Acil ilaç ihtiyacı olan tüm müşterilerimiz için 7/24 ilaç temin edilmektedir. İlaçlar mesai saatleri içinde en yakın eczaneden alınmaktadır. İlaçlar gece veya hafta sonu ise nöbetçi eczanelerden temin edilmektedir. İlaç kurye personelimiz tarafından alınan ilaç en kısa sürede müşterimize ulaştırılmaktadır.

Maltepe Uçak Kurye İstanbul’dan diğer şehirlere veya diğer ülkelere ulaşması gereken gönderileriniz kullanılmaktadır. Paket müşteri adresinden alınarak tarifeli uçaklar ile istenilen şehre gönderilmektedir. Ancak uçak kurye kullanabilmesi için karşı şehirde havaalanı bulunması gerekmektedir.

Maltepe moto kurye ile gönderi fiyatları ne kadardır?

Maltepe moto kurye fiyatları mesafe, paketin özellikleri ve müşterinin tercih ettii hizmet türüne göre değişmektedir. Örneğin VIP kurye çok hızlıdır fakat diğer hizmet türlerine göre daha pahalıdır. Bununla birlikte standart teslimatta teslimat süreleri değişkenlik gösterebilmektedir fakat diğer hizmet türlerine göre daha ucuzdur. Müşteri temsilcilerimize görüşerek fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir.

7/24 Maltepe moto kurye iletişim

Haftanın tüm günleri acil kargo ihtiyaçlarınız için bize ulaşın

Sorunsuz Ulaşım

Sizler herhangi bir sorun yaşamadan deneyimli moto kuryelerimiz tarafından İstanbul ve Anadolu yakası moto kurye tarafından hızlı ve güvenli bir teslimat için çabalıyoruz.

Duman Kurye

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp