WhatsApp Ara

Levent Moto Kurye

Levent Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Levent moto kurye gönderilerinizin güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaşmasını sağlamaktadır. İşinin ehli personelimiz kargonuzu adresinizden teslim alıp en kısa zamanda ulaştırılması gereken adrese götürmektedir.

İstanbul içi yoğun trafikte hızlı hizmet sağlamak için 7/24 motorlu kurye ile müşterilerimize hizmet verilmektedir. Ayrıca komşu iller için de teslimat hizmeti imkanı sağlanmaktadır. Müşteri odaklı çalışan uzman personellerimizle firmamız her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Neden moto kurye

Levent ilçesinde yaşayan müşterilerimiz sorunsuz, güvenli ve hızlı erişim için moto kurye kullanmayı tercih etmektedir. Çünkü İstanbul trafiğinin aşırı yoğun olduğu bilinen bir gerçektir. Özellikle günün bazı saatlerinde hareket etmek neredeyse imkansızdır. Moto kurye ile kargo teslimatı ise çok hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Personellerimiz sizin için en uygun araçları kullanarak en güvenilir ve en hızlı kargo hizmeti sunar.

Güvenli kargo hizmeti

Levent acil moto kurye için kargo teslimatının hızlı olması kadar güvenliği de önemlidir. Kargolarınızın herhangi bir zarar görmeden teslim edilmesi bizim için önemli bir kriterdir. Bunun için firmamız en uygun araç ve uzman personelleriyle azami gayret göstererek sizlere hizmet sunmaktadır. İşimize verdiğimiz önem ile firmamız Levent moto kurye firmaları arasında önemli bir yer edinmiştir. İşinde uzmanlaşmış personellimiz tüm kargolarınızı sizin için hızlı ve güvenli bir şekilde adresine ulaşımını sağlamaktadır.

Levent moto kurye hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı hizmet çeşitlerimiz bulunmaktadır. Örneğin gün içi teslimatlar için standart motosikletli kurye hizmeti alabileceğiniz hizmet türlerinden bir tanesidir. Standart moto kurye ile yapılan kargo işlemlerinde paketiniz alındıktan sonra aynı gün teslim edilmektedir. Fakat yoğunluk durumuna göre teslimat süreleri değişebilmektir. Levent bölgesi için en uygun moto kurye fiyatları bu hizmetimiz için uygulanmaktadır. Müşterilerimiz genellikle aşırı acil olmayan paketleri bu hizmetimizle göndermektedir.

Levent Express Kurye müşterilerimizin acil gönderileri ihtiyaçları için sunulan bir hizmetimizdir. Gönderinizin diğer gönderilerden daha erken teslim edilmesini istiyorsanız bu hizmetimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Levent Vip Kurye müşteri ve gönderiye özel planlanan kargo seçeneğidir. Diğer hizmetlerden farklı olarak vip kurye hizmetinde sadece bir gönderi için işlem yapılmaktadır. Motorlu kurye personeli paketin müşteriden alarak duraksız bir şekilde teslimat adresine ulaştırır. Böylece en kısa sürede kargo teslimatı yapılabilmektedir. Çok acil yetişmesi gereken evrak, ilaç gibi gönderiler için tercih edilen hizmet türüdür. Ayrıca müşterilerimiz değerli eşyalarının güvenli bir şekilde ulaşması için de vip kurye hizmetimizi tercih etmektedir.

Levent ilaç kurye hizmeti müşterilimizin eczane ihtiyaçları için geliştirdiğimiz hizmet çeşididir. Gündüz veya gece fark etmeksizin müşterilerin acil ilaç erişim ihtiyacı moto kurye personellerimiz tarafından karşılanmaktadır. En yakın eczaneden veya nöbetçi eczanelerden temin edilen ilaç en kısa sürede adrese teslim edilmektedir.

Levent ilçesinden şehirler arası veya yurtdışı gönderiler için de uçak kurye hizmetimiz ile çözüm üretilmektedir. Kurye personelimiz tarafından alınan paketiniz tarifeli uçaklar ile istenilen şehre ulaştırılmaktadır. Uçak kurye gönderileri adrese teslim şeklindedir. Fakat uçak kurye hizmeti için gönderi yapılan şehirde havaalanı olması gerekmektedir.

Levent moto kurye fiyatları

Moto kurye gönderilerinde verilen hizmet, mesafe, paket büyüklüğü gibi faktörlere göre hizmet fiyatları belirlenmektedir. Paketiniz sizden alınmadan fiyatlandırma ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Kuryem ulaştı mı?

Kurye hizmetleri veya kargonuzun durumu hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz. Kurye çağırmak istediğinizde temsilcilerimiz size yardımcı olmaktadır. İlk olarak gönderiniz hakkında bilgiler müşteri temsilcimiz tarafından alınacaktır. Kargonuzun boyut ve türüne göre adresinize en uygun araç yönlendirilmektedir. Adresinize gönderilen motor kurye personeli doldurulan evrak karşılığı gönderinizi teslim almaktadır. Kargonuz teslimat aynı gün içerisinde ulaştırılmakta fakat teslimat saati tercih edilen hizmet türüne göre değişmektedir. Müşterilerimiz gönderilerinin en son durumu hakkında sürekli bilgilendirilmekte ve takip numarası ile bilgi alabilmektedir. İstanbul’un tüm semtlerine motorlu kurye hizmeti sunmaktadır.

Bilgi almak ve tüm kurye ihtiyaçlarınız için iletişim numaramız: 0532 290 23 00

Levent moto kurye hangi bölgelere kadar teslimat gerçekleştiriyor?

Levent moto kurye Avrupa yakası moto kuryelerden biri olan, hem avrupa yakasına hem de anadolu yakasına 7/24 teslimat gerçekleştirmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp