WhatsApp Ara

Ümraniye Moto Kurye

Ümraniye Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Ümraniye moto kurye ekiplerimiz, acil evrak, paket ve ürünlerinizi hızlı bir şekilde teslimat noktasına teslimini gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı, sorunsuz ve sıkıntısız teslimatlar için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstenilen gün ve istenilen zamanda 7/24 moto kurye gönderi ihtiyacınızda Ümraniye bölgesindeki personellerimiz hizmetinizdedir. Aynı zamanda hizmet alanımızı genişleterek yakın şehirler için de motosikletli kuryelerimiz ile hizmet sunulmaktadır.

Kargolarınızın güvenli bir şekilde ekip elemanlarımız ile aynı gün içerisinde istediğiniz adrese teslimatı sağlanır. Ümraniye ilçesinde, İstanbul genelinde ve yakın şehirlerde tüm kargolarınız uzman motosikletli kurye elemanları tarafından ulaştırılmaktadır. Müşterimiz işim aksayacak mı diye düşünmeden ve yerinden kalkmadan tüm gönderilerini ümraniye acil kurye ekiplerimize teslim edebilir.

Ümraniye kurye nasıl çalışmaktadır?

İstanbul en iyi firmalarından olan Ümraniye moto kurye müşterileri için en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Gönderimini yapmak istediğiniz kargonuz için müşteri temsilcimizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. İlk önce size nasıl yardımcı olacağımızı öğrenerek gerekli ayarlamalar yapılacaktır. Kargonuzun alınacağı ve gönderileceği adres tespit edilerek evrak işlemleriniz başlar. Sonra gönderinize en uygun araç belirlenerek paketin alınacağı adrese yönlendirilmektedir. Size ulaşan moto kurye ulaşım personeli gönderinizi alarak en uygun istikametten teslimat adresine ulaştırmaktadır.

İstanbul içi kurye ile paket ulaşım süresi

Ümraniye ilçesinden teslim alınan tüm gönderiler motosikletli kurye personelleri tarafından aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Personellerimiz hizmet verdikleri bölgeleri tümüyle bilir ve sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede uzman personellerimizin gönderilerinizi en hızlı şekilde ulaşımını sağlar. Firmamız müşterilerimizin her türlü gönderisine uygun olacak şekilde çok çeşitli hizmet seçenekleri sunar. Buna bağlı olarak seçilen hizmet türüne göre teslimat süresi, fiyatlandırma gibi faktörlerde değişim göstermektedir. Telefonla ulaşıldığında temsilcilerimiz tahmini teslimat süresi ve diğer konular ile ilgili gerekli bilgileri müşterilerimize vermektedir.

Motorlu kurye avantajları

ümraniye-kurye

Yaşadığımız şehri en iyi tanıyan bizler yoğun İstanbul trafiğinin olumsuzluklarını tanımaktayız. Motorlu kurye hizmetini sunarak direkt olarak ulaşım, güvenli taşıma ve kısa sürede teslimatı hedeflenmektedir. Motosiklet kullanmanın avantajlarıyla müşterimize sunarak gönderinin daha hızlı bir şekilde alıcıya ulaşımını sağlamaktadır. Moto kurye elemanları istenilen zaman içerisinde gündüz, gece, hafta sonu ve pazar fark olmaksızın halkımızın hizmetindedir.

Ümraniye moto kurye hizmetleri

Ümraniye Motorlu Kurye avantajlı ve uygun kargo seçeneği olduğundan standart gönderiler için tercih edilmektedir. Genellikle teslimatlar aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir fakat olağan dışı bazı durumlarda teslimat süresi uzayabilmektedir. Buna ek olarak istediğiniz acil gönderim ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız farklı teslimat şekilleri bulunmaktadır.

Ümraniye Ekspres Kurye standart dağıtım seçeneğinden hem farklı hem de hızlı bir teslimat hizmetidir. Müşterilerimiz acil olan gönderileri için seçtiği hizmet ekspres kurye hizmetidir.

Ümraniye Vip Kurye hizmetimiz kişiye özel olup çok daha acil durumlu gönderilerin teslimatında faydalanılan hizmettir. Vip kurye hizmeti özel teslimat olduğundan dolayı sadece tek müşteriye sunulan özel teslimattır. Adresinizden teslim alınan kargo duraksız olarak gönderi adresine teslim edilmektedir.

Ümraniye İlaç Kurye hizmeti acil ilaç ihtiyaçları için kullanabileceğiniz en iyi hizmet seçeneğidir. 7/24 kurye hizmeti sunulmaktadır. İlaçlar en kısa zaman ve en güvenilir şekilde teslim edilmektedir. Sunulan hizmette ilaç gündüz ise en yakın eczaneden, gece ise nöbetçi eczaneden temini sağlanmaktadır.

Ümraniye uçak kurye müşterilerimize çok acil gönderileri için uçak hızıyla ulaşabileceğimiz sınırsız hizmetimizdir. Havaalanı olan tüm illere havayolu kargo hizmeti hem güvenli hem de daha hızlı ulaşım şeklidir. Yurt dışı ülkelere gönderim açısından avantaj sağlamaktadır. Uçak kargo işlemleriniz için firmamız en deneyimli personelleri ile hizmetinizdedir. Teslim alınan gönderi en kısa sürede teslimatı yapılmaktadır.

Gönderimlerim Karşı Tarafa Ne Kadar Sürede Ulaşır?

Göndereceğiniz kargolar seçeceğiniz teslimat süresine göre değişkenlik göstericektir. Ama tabi ki de Acil Kurye Duman olarak gönderilerinizi şüphesiz Anadolu Yakasında'ki moto kuryelerimiz tarafından süper hızda göndereceğinden emin olabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp