WhatsApp Ara

Kartal Moto Kurye

Kartal Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Gönderilerin İstanbul genelinde en güvenilir ve hızlı şekilde ulaşması için kartal moto kurye hizmetinizdedir. Tüm paketler uzman personellerimiz tarafından özenle taşınır. Gönderilerin sorunsuz bir şekilde adresine ulaşacağından emin olabilirsiniz. Müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

İstanbul içi tüm paketleriniz için kartal motosikletli kurye tarafından aynı gün teslimat yapılmaktadır. Bunun yanı sıra nöbetçi kurye personellerimiz ile 7/24 Kartal moto kurye hizmeti verilmektedir.

Çok hızlı teslimat için kartal motor kurye

Çok acil gönderileriniz aksama olmadan İstanbul her köşesine motor kurye ile ulaşır. Kartal motor kurye güvenli bir şekilde paketinizi ulaştırırken sizde işlerinize devam edebilirsiniz. Böylece kendi işlerinize devam ederken şehrin bir ucundan diğer ucuna ulaşmış olun.

İstanbul içi kargo kaç günde gider?

kartal-kuryeKartal kurye ile gönderilerin teslimatı çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. İstanbul trafiğinde araç ile hareket etmek çoğu zaman imkansız hale gelmektedir. Motosikletli kuryeler yoğun trafikte kolayca hareket edebilmektedir. Bu sayede şehir içi tüm kargo paketleri motorlu kurye ile en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Genellikle teslimatlar aynı gün içinde yapılmaktadır. Fakat yoğunluğun çok fazla olduğu günlerde teslimat saatleri uzayabilmektedir. Daha çok günlük acil, evrak ve dosya teslimatları için ise kartal acil kurye hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Motosikletli kurye ile nasıl kargo gönderebilirim?

Kargo göndermek veya moto kurye hizmeti almak için müşteri hizmetlerine ulaşmanız yeterlidir. İlk olarak müşteri temsilcimiz gönderi adresi, paket özellikleri ve hizmet türü hakkında bilgileri alır. Daha sonra ihtiyacınıza uygun aracı kullanan kurye personeli en kısa sürede adresinize yönlendirilmektedir. Paketiniz personelimiz tarafından teslim alındıktan sonra en kısa süre içerisinde adresine teslim edilmektedir. Kargo konumu sürekli bir şekilde takip edilebilmektedir. İhtiyacınız halinde müşteri hizmetlerimiz telefon ile de yardımcı olmaktadır.

Moto kurye hizmet türlerimiz

Kartal moto kurye genellikle acil yetişmesine gerek olmayan gönderilerde tercih edilen en uygun fiyatlı hizmettir. Gönderinin teslimatı gün içerisinde yapılmaktadır. Fakat yoğunluk durumuna göre teslimatın saati değişmektedir. Diğer hizmet türlerine göre daha ucuz bir moto kurye hizmetidir.

Kartal Ekspres Kurye genellikle normal gönderilere göre daha acil kurye ihtiyaçları için tercih edilmektedir. Teslimat süreleri standart moto kurye hizmetine göre çok daha hızlıdır. Moto kurye fiyatı standart kuryeden biraz daha pahalıdır.

Kartal vip kurye özel gönderiler veya çok acil gönderiler için tercih edilmektedir. Bu hizmette motorlu kurye sadece tek müşteri için hizmet vermektedir. Paket müşteriden alınarak direkt teslimat adresine ulaştırılmaktadır. Diğer hizmet çeşitlerine göre çok daha hızlıdır. Hizmet fiyatı biraz daha yüksektir.

Kartal ilaç kurye ilaç ihtiyacı olup ilaca ulaşmakta sıkıntı çeken müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. İlaç kurye hizmeti sayesinde aramaya gerek kalmadan günün her saati ilaca ulaşım mümkündür. Gündüzleri en yakın eczaneden, akşam veya gece ise nöbetçi eczanelerden ilaçlar temin edilmektedir. Alınan ilaç en kısa sürede ulaştırılımaktadır.

Kartal Uçak Kurye İstanbul’dan ülke dışı veya uzak şehirlere diğer gönderilen kargolar için verilen hizmettir. Müşteriden alınan kargo tarifeli uçaklar ile istenilen şehre iletilmektedir. Gönderi diğer şehirde adrese teslim edilmektedir. Uçak kurye ile ilgili en önemli husus karşı şehirde havaalanı bulunması zorunluluğudur.

Kartal moto ücretleri ve iletişim bilgileri

Gönderi maliyeti kullanılan Kartal moto kurye hizmeti, mesafe ve paket özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kartal moto kurye fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden gerekli bilgi alınabilmektedir. İstanbul geneli veya Anadolu Yakası moto kurye ihtiyacınızda 7/24 bize ulaşmanız mümkündür.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp