WhatsApp Ara

Çekmeköy Moto Kurye

Çekmeköy Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Çekmeköy moto kurye kargolarınızın gideceği adrese en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırır. Uzman ulaşım personellerimiz paketinizi adresinizden teslim alınır teslim alınan gönderi kısa süre içerisinde doğrudan ulaştırılması gereken yere götürülmektedir.

Motorlu kuryelerimiz ile İstanbul içi 7/24 müşterilerimize hizmet verilmektedir. Eğer aynı gün teslimat yapma imkanı olan komşu illerimiz varsa onlar içinde teslimat hizmeti yapılabilmektedir. Tüm personelimizin güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışması ile firmamız en iyi Çekmeköy moto kurye firmaları arasındadır.

Evrakların acil ulaşması lazım

Yaşadığımız megakent İstanbul güzel fakat şehir içi ulaşımı en büyük sorunu yaşayan ilimizdir. İstanbul’da çoğu zaman araçlarla bir yerden başka bir yere ulaşmak saatlerimizi almaktadır. Toplu taşıma ise hem kalabalık hem de hem de daha yavaş olmaktadır. Araçla ve toplu taşıma ile taşınan gönderiler müşterilerimiz için büyük sorun haline gelmektedir. Müşterilerimiz bununla birlikte hem yorulmakta hem de zaman kaybı yaşamaktadırlar. Ayrıca müşterilerimizin kendi diğer işlerinde de aksamalar yaşandığı bilinmektedir. Evrakların zamanında yetişmemesinden dolayı da müşterilerimizin ekonomik kayıpları olmaktadır.

Çekmeköy motor kurye müşterilerimizin bu sıkıntıları yaşamaktan kurtarmaktadır. Bu şartlarda motorlu kurye hizmeti almak hızlı, ucuz, ve güvenilir olmaktadır. Trafik yoğun olsa dahi gönderiniz adresine en kısa sürede teslim edilebilmektedir. İşlerinde zaman kaybı ve ekonomik kayıplar yaşamayan müşterilerimiz çok karlı bir hizmet satın almış olmaktadır. Zamanın hızlı ilerlediği bu günlerde hızlı ve güvenli teslimat için çekmeköy acil kurye ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Çekmeköy motosikletli kurye hizmet seçenekleri nelerdir?

çekmeköy-kurye

İlk olarak bilinmesi gereken kargolarınızın teslimat süresi ve gönderi boyutuna göre farklı hizmet çeşitleri bulunmaktadır. Kargonuz için seçtiğiniz hizmet çeşidine göre kullanılan ulaşım aracı, teslimat süresi ve fiyatlandırma değişmektedir. Bununla birlikte ihtiyaçlarınıza göre kullanabileceğiniz farklı kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çekmeköy Moto Kurye normal acil olmayan gönderileriniz için hazırlanmış uygun fiyatlı kurye hizmet seçeneğidir. Standart moto kurye hizmetinde yakın bölgelerdeki müşterilerimize aynı anda hizmet verilebilmektedir. Paketiniz gün içerisinde teslim edilmekte fakat yoğunluğa göre teslimat saati değişebilmektedir.

Çekmeköy Ekspres Kurye hizmeti standart kullanılan hizmet seçeneğine göre çok daha hızlıdır. Müşterilerimiz diğer gönderilerine oranla daha acil kurye ihtiyaçlarında tercih edilmektedirler.

Çekmeköy VIP kurye tek müşteriye özel yapılan, en hızlı teslimata sahip hizmettir. Müşterilerimiz acil gönderileri için örneğin evrak, ilaç, yedek parça gibi gönderilerinde bu hizmeti tercih etmektedir. Moto kurye personelimiz siz müşterilerimize hizmet sağlamak için verilen adresten paketinizi alarak en güvenilir yoldan, direkt olarak adrese ulaştırmaktadır.

Çekmeköy İlaç Kurye ilaç ihtiyaçları için müşterilerimize 7/24 sunulan hizmettir. İhtiyaç duyulan ilaçların yakın eczane ve nöbetçi eczaneden temini sağlanmaktadır.

Çekmeköy Uçak Kurye şehir dışı ve ülkeler arası daha hızlı teslimat yapmak için sunulan hizmetimizdir. Adresinizden teslim alınan paketiniz tarifeli uçaklar ile gönderim adresine ulaştırılmaktadır. Bu hizmetin kullanılabilmesi için tek şart karşı ilde havaalanı bulunmasıdır.

Çekmeköy moto kargo fiyatları

Gönderi fiyatlandırması seçilen hizmet, kullanılan moto kurye aracı, mesafe ve paket özelliklerine göre belirlenmektedir. Çekmeköy motor kurye fiyatları ile ilgili bilgileri müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz. Gerekli ön bilgileri vererek sizin için en uygun gönderim hizmetini seçebilirsiniz.

Çekmeköy kurye iletişim bilgileri

İstanbul veya yakın illere gönderim ihtiyaçlarınız için 0532 290 23 00 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Belge Gönderimi İçin Hangi Kuryeyi Tercih Etmeliyim?

Sizler için değerli olan belgeleri Ekspress Kuryelerimiz tarafından hızlı ve bilgi güveniği açısından Anadolu Yakası moto kuryelerimiz tarafından hiç bir sorun olmadan hızlı teslimat gerçekleştireceklerdir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp