WhatsApp Ara

Mecidiyeköy Moto Kurye

Mecidiyeköy Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Mecidiyeköy ilçesinden acil gönderileriniz İstanbul tüm semtlerine 7/24 hızlı ve güvenilir moto kurye ile ulaştırılmaktadır. Komşu iller için de hafta içi ve hafta sonu 24 saat teslimat yapma imkanı vardır.

Mecidiyeköy moto kurye ilaç, evrak, dosya veya motosiklet ile taşınabilen yasal tüm gönderilerin teslimatını yapabilmektedir.

Moto kurye ile acil evrak ve dosyalarınız zamanında yetişir.

İstanbul yoğun trafiğinde motosikletli kurye acil evrak gönderileriniz için seçebileceğiniz en iyi ulaşım şeklidir. Araçlarla bir yerden bir yere ulaşmak bazen saatlerce zaman almaktadır. Toplu taşıma ise genellikle çok kalabalık ve acil gönderiler için kullanılması zor olmaktadır. Araçla ve toplu taşıma kullanılarak götürülmesi planlanan gönderiler müşterilerimiz için büyük problem sıkıntı oluşturmaktadır. Müşterilerimiz evrak ulaştırmaya çalışırken hem zaman kaybetmekte hem de yorulmaktadırlar. Bununla birlikte müşterilerimizin evrak ulaşımı gecikmekte ve kendi diğer işlerinde de aksamalar yaşanmaktadır. Bu sebepten dolayı da müşterilerimizin ekonomik kayıpları oluşmaktadır.

İstanbul içi kurye ile paket kaç günde ulaşır?

Mecidiyeköy ilçesinden yola çıkan tüm gönderileriniz motosikletli kurye ile aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Uzman personellerimizin tamamı hizmet verdikleri bölgeleri çok iyi tanımakta ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bundan dolayı paketinizin en hızlı şekilde gideceği adrese ulaşmaktadır. Müşterilerimizin seçtiğiniz hizmet türüne göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Müşterilerimiz kargo gönderimi yapmadan önce tahmini teslimat süresi bilgisini müşteri temsilcimizden alabilmektedir.

Motorlu kurye avantajları

Yoğun İstanbul trafiğinde motosikletli kurye, direkt olarak ulaşım, güvenli taşıma ve kısa sürede teslimat sağlar. Motosiklet kullanmanın avantajlarıyla ulaştırması gereken paketi daha hızlı bir şekilde alıcıya teslim eder. Moto kurye personelleri gündüz, gece, hafta sonu ve pazar günleri dahil halkımızın hizmetindedir.

Mecidiyeköy moto kurye hizmetleri

Mecidiyeköy moto kurye normal gönderiler için tercih edilen en uygun fiyatlı kurye hizmetidir. Teslimatlar gün içerisinde yapılmaktadır ancak yoğunluğa göre teslimat süreleri değişim göstermektedir. Genel olarak acil olmayan kargo gönderileri için müşterilerimiz standart motorlu kurye hizmetini tercih etmektedir.

Mecidiyeköy Ekspres Kurye standart dağıtıma göre daha hızlı bir teslimat hizmetidir. Müşterilerimiz çok daha hızlı ulaşması gereken gönderiler için ekspres kurye tercih etmektedir.

Mecidiyeköy VIP kurye sadece kişiye özel gönderi için sunulan özel kurye hizmetidir. Kargonuz adresinizden teslim alınarak direk istenilen adrese teslim edilecektir. Müşterilerimiz genel olarak çok acil olan gönderileri için vıp kurye hizmet türünü kullanmaktadırlar. Böylelikle ulaşmasını istedikleri çok acil evrak ve paketler en kısa sürede teslimat adresinde olmaktadır.

Mecidiyeköy İlaç Kurye acil ihtiyacı ilaç doğan müşterilerimizin günün her vaktinde ilaca ulaşmalarını sağlayan hizmettir . Tüm müşterilerimiz için 7/24 ilaç temini sağlanmaktadır. İlaçlar mesai saatleri içinde en kısa sürede yakın eczaneden temini yapılmaktadır. İlaçlar gün farkı olmadan gece veya hafta sonu ise nöbetçi eczanelerden alınmaktadır. Acil ilaç ihtiyacınız büyük bir özenle en kısa zamanda temin edilmektedir.

Mecidiyeköy Uçak Kurye İstanbul dışı illerimiz ve ülkeler arası gönderileriniz için sunulan hizmet türüdür. Kargonuz adresinizden teslim alınarak tarifeli uçaklar ile gönderim adresine teslim edilmektedir. Ancak karşı şehirde havaalanı bulunması gerekmektedir.

Mecidiyeköy Acil Kurye, deneyimli ve profesyonel bir ekipten oluşan kadrodur. Kuryelerimiz, Mecidiyeköy'ün trafiğini ve güzergahlarını çok iyi bilirler ve en hızlı ve en güvenli yolları kullanarak gönderilerinizi oldukça dakik bir şekilde teslim ederler. Acil ihtiyaçlarınızı önemseyen ekibimiz, zamanınızın değerini biliyor ve en kısa süre içerisin de size yardımcı olmayı hedefliyor.

Moto kurye gönderi ücretleri ne kadar?

Mesafe, kargo ve seçilen hizmet türüne göre farklı Mecidiyeköy moto kurye ücreti bulunmaktadır. Örneğin mesafe ve gönderinin türü de kargo ücretinin artmasında veya azalmasında rol oynamaktadır. Bununla birlikte müşterilerimizin tercih ettiği hizmet türü teslimat süresini değiştirdiği gibi fiyatı da değiştirmektedir.

Moto kurye nasıl iletişim kurabilirim

Mecidiyeköy şubesi müşteri temsilcileri aracılığıyla 0532 290 23 00 numarasından moto kurye çağırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizden gönderiniz için gerekli bilgileri edinerek gönderinizin paket özelliklerine göre uygun aracı yönlendirir.

Mecidiyeköy'de 24 saat moto kurye hizmeti

Avrupa yakası moto kurye bölgelerinden olan Mecidiyeköy'de 7/24 sizler için İstanbul içi ve dışı farketmekzsizin hizmet veriyoruz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp