WhatsApp Ara

Pendik Moto Kurye

Pendik Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Pendik moto kurye ile İstanbul içi evrak, paket ve acil tüm gönderiler en kısa sürede yerine ulaşır. Hafta içi veya hafta sonu 7/24 moto kurye ihtiyacınızda Pendik bölgesindeki personellerimiz hizmetinizdedir. Yakın şehirler için de motosikletli kuryelerimiz ile hizmet verilmektedir.

Gönderinizin aynı gün içerisinde istediğiniz adrese güvenilir bir şekilde teslimatı sağlanmaktadır. Pendik ilçesinde ve İstanbul genelinde tüm gönderiler tecrübeli motosikletli kurye personelleri tarafından ulaştırılmaktadır. Yerinizden kalkmadan ve işim aksayacak mı endişesi duymadan tüm gönderileriniz tam zamanında yerinde olur.

Hızlı olduğu kadar güvenli

Uzman kurye personellerimiz ile paketiniz en güvenli şekilde yerine ulaşır. İstanbul’da trafik hayatın bir gerçeğidir. Günün çoğu saatinde araçla hareket etmek imkansız bir hal alır. Bu yoğunluğun içerisinde motorlu kurye hizmeti her geçen gün daha da kıymetli hale gelmektedir. Yoğun trafikte bile en hızlı ve güvenilir hizmet için motosikletli kargo elemanlarımız her zaman beklemektedir. Kargo gönderiminiz için bize ulaştığınızda adresinize en yakın Pendik motorlu kurye personeli sizinle iletişime geçecektir. Eğer ki durum çok acil bu yüzden acil kurye istiyorum diyorsanız pendik acil kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Moto kurye nasıl çalışır?

Şehir içi kargo göndermek istediğinizde müşteri temsilcimize ulaşmanız yeterlidir. Önce müşteri temsilcimiz sizden paketin alınacağı ve teslim edileceği adresi öğrenmektedir. İhtiyacınıza en uygun araç belirlenerek adresinize yönlendirilmektedir. Size ulaşan moto kurye personeli paketinizi alır ve en kısa sürede gönderi adresine teslimat yapar.

Pendik moto kurye ne tür hizmetler vermektedir?

Teslimat süresi, gönderi boyutu ve seçilen hizmet türüne göre farklı hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Firmamız müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre en uygun şekilde gönderim yapılmaktadır.

pendik-kuryePendik kurye acil olamayan gönderileriniz için tercih edebileceğiniz en uygun fiyatlı hizmet seçeneğidir. Kargolarınız gün içerisinde teslim edilmektedir fakat yoğunluk durumuna göre teslimat süresi değişir . Müşterilimizin acil olmayan gönderileri genellikle bu yöntem ile gerçekleştirilmektedir.

Pendik Ekspres Kurye standart dağıtımdan farkı olarak daha hızlı bir teslimat hizmeti sunmaktadır. Ekspres kurye hizmeti çok daha hızlı hizmet almak isteyen müşterilerin seçimi olmaktadır.

Pendik VIP kurye teslimatın en hızlı gerçekleştiği kurye hizmetidir. Paket müşteriden alınarak büyük bir özenle en hızlı şekilde teslimatı yapılmaktadır. Müşterilerimiz acil yetişmesi gereken evrak, ilaç, makine parçası gibi pek çok gönderi için bu hizmeti tercih etmektedir. VIP Moto kurye hizmetinde personelimiz sadece tek kişiye özel gönderi için taşıma yapmaktadır. Bu yüzden teslimat süresi en hızlı gerçekleşen kurye hizmetidir. Fakat diğer hizmet türlerine göre biraz daha maliyeti yüksek olan hizmet türüdür.

Pendik İlaç Kurye müşterilerimizin 7/24 rahat bir şekilde ilaca ulaşmalarını sağlamak için kullanılan hizmettir. Gece veya gündüz acil ilaç ihtiyaçları için müşterilerimize hizmet verilmektedir. Gündüz en yakın eczaneden temin sağlanır, gece ise ilaç nöbetçi eczaneden alınarak adresine teslim edilmektedir.

Pendik uçak kurye şehir veya ülke dışı gönderisi olan müşterilerimiz tarafından kullanılmaktadır. Hizmet müşteri adresinden teslim alınan kargonun tarifeli uçaklara diğer şehirde adrese teslimatı şeklinde gerçekleşir. Burada en önemli nokta teslimatın gerçekleştirilebilmesi için diğer şehirde havaalanı bulunması zorunluluğudur.

Tüm acil gönderileriniz için Pendik Nöbetçi Kurye uzman personelimiz hizmetinizdedir. 7/24 gerek acil ilaç ihtiyacınız gerekse tüm acil evrak ve paketleriniz için hizmet verilmektedir.

Ücretlendirme nasıl yapılmaktadır

Müşterilerimizin ihtiyacına bağlı olarak kullanılan araç, teslimat süresi ve ücretlendirme değişmektedir. Pendik motor kurye fiyatları veya kargo ücretleri ile ilgili müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Kargonuz için en uygun gönderim şeklini seçebilirsiniz.

Pendik kurye iletişim bilgileri

İstanbul ve çevresindeki yakın illere moto kurye ihtiyacınız için 0532 290 23 00 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Güvenli Kurye

Müşteri ile iletişimi kuvvetli olan kuryelerimiz herhangi bir problem olmaksızın kargolarınızı en fazla 30 dakika içerisinde İstanbul ve Anadolu Yakasında moto kuryeler tarafından sorunsuz şekilde teslim edicektir.

Teslimat Stresine Sizler İçin Son Verdiyoruz !

Megakent İstanbul'da her iş hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmek istenmektedir. Fakat bu durum her zaman böyle olmamaktadır. Firma içerisinde bazı günlerde veya her gün bazı ürünler teslim edilmesi gerekiyor. Tabi ki bu durum her ne kadar bazı firmalar için problem olmasa da bazı kişiler için sorun olmaktadır. Pendik moto kurye olarak, Pendik ilçesinde olan firmaların veya kişisel teslimat yapmak isteyenlere yüksek hızımızla yardımcı oluyoruz.

Her firmanın işini ve zamanını önemseyerek talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. İster gün içi teslimatlarınız olsun isterseniz de acil teslimatlarınız, her zaman en iyi halimizle size hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurye talebinde bulunmak veya bilgi almak için 0532 290 23 00 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp