WhatsApp Ara

Esenler moto kurye

Esenler Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Esenler moto kurye müşterilerimizin acil gönderi için İstanbul’un tüm semtlerine 7/24 hızlı ve güvenilir motosikletli kurye hizmeti sağlamaktadır. Bununla birlikte komşu iller için de aynı gün teslimat imkanı ile hizmet verilmektedir. Teslimat imkanı hafta içi veya hafta sonu saat gözetmeksizin 7/24 şeklindedir.

Esenler moto kurye motosikletle taşınabilen ilaç, evrak, dosya gibi yasal tüm gönderilerin teslimatını yapabilmektedir.

Moto kurye ile gönderim yapmanın avantaları nelerdir?

  • Saat ve gün farkı olmaksızın 7/24 teslimat imkanının olması
  • Motorlu kuryelerimiz ile şehir içi trafiğinden etkilenmeden en zamanlı teslimatı yapması
  • Müşterilerine farklı hizmet seçenekleriyle en uygun fiyat olanağını sunması
  • Kuryenizin nerede hangi aşamada durumunu takip edebilme
  • Gönderinizin içiniz rahat şekilde güvenli ve kolay teslimatı
  • İstanbul geneli yanında yakın şehirler için de motorlu kurye hizmeti
  • Havaalanı bulunan şehirlerimize uçak kurye ile şehirlerarası veya uluslararası gönderi imkanı sağlanmaktadır

Paketim en hızlı nasıl gider?

Yapmanız gereken 0532 290 23 00 numaralı telefonumuzdan iletişime geçmenizdir. Esenler moto kurye müşteri temsilcilerimizle görüşüp gönderiniz hakkında ön bilgileri vererek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Daha sonra öğrenmek istediğiniz fiyat ve teslimat süreleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Onay vermeniz durumunda teslimat için kayıt oluşturularak gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Acil ve oldukça öneme sahip belge ve evrak teslimatları için de esenler acil kurye hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Acil kargo zamanında ulaşacak mı?

Hizmette sınır tanımayarak İstanbul içi tüm semtlerimize aynı gün kargo teslimatı yapılabilmektedir. Fakat seçilen hizmet türü gönderiniz için saati değiştirmektedir. Müşteri hizmetlerimiz sizin için en uygun seçeneği sunacaklardır. İstanbul gibi komşu illerimize de aynı gün teslimat yapılabilmektedir. Müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmede aklınızda olan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Teslimat süreci sizlerin duyduğunuz ihtiyaçları doğrultusunda yürütülmektedir. Esenler moto kurye müşteri hizmetleri adresinize en uygun aracı yönlendirmektedir. Gönderinizin özellik ve boyutuna göre araç seçimi yapılmaktadır. Yönlendirilen personel tarafından alınan kargonuz en hızlı şekilde moto kurye ile istediğiniz adrese teslim edilecektir.

Moto kurye hizmet seçenekleri

esenler-kurye

Esenler motorlu kurye hizmet seçeneğimiz standart gönderileriniz için seçilebileceğiniz en avantajlı ve uygun fiyatlı hizmettir. Şehir içi trafiğinin tüm aksiliklerine rağmen aynı gün içerisinde teslimat teminatı verilmektedir. Yalnız kargo yoğunluğu yaşanan günlerde teslimat zamanı uzayabilmektedir. Bunun dışında daha acil kargo ihtiyacınız için faklı hizmet seçenekleri sunulmaktadır.

Esenler Ekspres Kurye müşterilerimizin daha hızlı ulaşmasını istediği gönderiler için kullandığı teslimat seçeneğidir. Standart dağıtımla karşılaştırmak gerekirse express kurye çok daha hızlıdır. Daha hızla ulaşması gereken gönderiler için ekspres kurye seçeneğini tercih edilmelidir.

Esenler vip kurye hizmetimiz tek kişiye özel teslimat için kullanılmaktadır. Çok acil durumlar için müşterilerimiz Vip kurye hizmetinden faydalanmaktadırlar. Müşterilerimizin görevliye teslim ettiği kargo duraksız bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

Esenler ilaç kurye müşterilerimiz acil ilaç ihtiyaçları için faydalandığı hizmet seçeneğidir. Kuryemiz ilaçlarınızı güvenilir bir şekilde ve en kısa süre içerisinde size teslim etmektedir. İlaçlar en yakın eczane ve nöbetçi eczanelerden temin edilmektedir. Nöbetçi kurye olarak 7/24 hizmet sunulmaktadır.

Esenler uçak kurye İstanbul dışı diğer şehirlere ve ülkelere gönderim sağlayan hizmet seçeneğidir. Ancak karşı ilde havaalanı bulunması şarttır. Kargonuz sizden teslim alınarak istediğiniz şehre veya ülkeye tarifeli uçaklar ile gönderilmektedir. Kargonuz en güvenli şekilde gönderi adresine teslim edilmektedir.

Kurye fiyat bilgisi

Seçeceğiniz hizmet türüne göre farklı fiyatlandırmalar çıkacaktır. Örnek olarak gönderinizin mesafesi uzak yada yakınsa kargo ücretinin artmasında veya azalmasında etkili olmaktadır. Tabi ki tercih ettiğiniz hizmet türü teslimat süresini değiştirdiği gibi fiyatı da değiştirmektedir.

Esenler çıkışlı ürün ne zaman elime ulaşır?

Esenler çıkışlı gönderiler, yere ve konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Esenler avrupa yakası moto kurye bölgesinde yer aldığı için biraz daha geç gelebilir ancak sizler için tüm gücümüzle çalıştığımızı söylemeden geçmeyelim. Daha detaylı bilgi almak için 0 532 290 23 00 numaralı hattı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp