WhatsApp Ara

Beykoz Moto Kurye

Beykoz Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Beykoz moto kurye İstanbul ve İstanbul’ un yakın illeri için hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı kargo hizmeti sunmaktadır. İstanbul içi evrak, paket ve acil tüm gönderileriniz en kısa süre içerisinde yerine ulaşır. İster hafta içi ister hafta sonu 7/24 moto kurye ihtiyacınızda Beykoz bölgesindeki personellerimiz hizmetinizdedir. Yakın şehirlere gidecek gönderileriniz için de motosikletli kuryelerimiz ile ulaşım hizmeti sağlanmaktadır.

Hızlı ve güvenilir teslimat

Beykoz moto kurye personellerinin tamamı hizmet verdikleri bölgeleri çok iyi tanımaktadır. Bu sayede kargolarınızın en hızlı şekilde istenilen adrese ulaşmasında önemli bir avantaj sağlamaktadır. Öncelikle İstanbul içi gönderileriniz için gün içerisinde adresine teslim hizmeti verilmektedir. Yalnız seçilen hizmet türüne göre teslimatın yapılabileceği süre değişim göstermektedir. Müşteri temsilcilerimizi arayarak kargo göndermeden önce tahmini teslimat süresi ile ilgili bilgi alınabilmektedir.

Acil evrak var

İstanbul büyük ve kalabalık megakent olarak en büyük sorunu yoğun trafik kabul edilmektedir. Ulaşım zor olduğu için çoğu zaman araçlarla bir yerden bir yere ulaşmak saatler sürmektedir. Toplu taşıma ise kalabalık olduğu için güvenli ve hızlı değildir. Araçla veya toplu taşıma kullanılarak ulaştırılan evraklar müşterilerimiz için büyük problem oluşturur. Müşterilerimiz yoruldukları gibi zaman kaybı da yaşamaktadırlar. Bu yüzden müşterilerimiz kendi diğer işlerinde de aksamadan dolayı sıkıntı yaşanmaktadırlar. Üstelik gönderiler zamanında yetişmediği gibi bundan dolayı da müşterilerimiz ekonomik kayıpları da oluşmaktadır.

Beykoz acil kurye çalışanları müşterilerimizi bu sıkıntılardan kurtarmak için hizmet vermektedirler. Motorlu kurye hizmeti hem daha hızlı hem de ucuz olmaktadır. Yetişmesi gereken evrak ve paketler trafik yoğun olsa dahi en kısa zaman içerisinde adresine ulaşmaktadır. Motorlu kurye hizmeti kullanarak hem zaman kaybı hem de ekonomik kayıplar yaşanmamaktadır. Müşterilerimiz zaman kaybı yaşamadıkları için kendi işlerine de aksaklık yaşamadan devam edebilmektedir.

Moto kurye hizmetleri

beykoz-kuryeBeykoz Motorlu Kurye standart gönderileriniz için seçebileceğiniz avantajlı ve uygun fiyatlı bir kargo seçeneğidir. Şehir içi trafiğinde tüm sıkıntılara rağmen aynı gün içerisinde gönderiniz teslim edilmektedir. Olağan dışı yoğunluk yaşanan günlerde teslimat zamanı uzayabilmektedir. Buna ek olarak çok daha acil kargo ihtiyacınız için farklı teslimat şekilleri bulunmaktadır.

Beykoz Ekspres Kurye standart dağıtım seçeneğinden daha hızlı bir teslimat hizmetidir. Müşterilerimiz çok daha acil olan gönderileri için ekspres kurye tercih etmektedir.

Beykoz Vip Kurye hizmetimiz çok daha acil durumlar için kişiye özel gönderilerin teslimatında faydalanılan hizmettir. Vip kurye hizmetinde sadece tek müşteriye sunulan hizmet olduğundan dolayı özel teslimat yapılmaktadır. Müşterimizin adresinden teslim alınan gönderi duraksız bir şekilde gönderi adresine teslim edilmektedir.

Beykoz İlaç Kurye hizmetimiz müşterilerimiz tarafından acil ilaç ihtiyaçları için kullanılmaktadır. İlaçlar en kısa zaman ve en güvenilir şekilde teslim edilmektedir. İhtiyaç duyulan ilaç gündüz en yakın eczaneden, gece ise nöbetçi eczaneden temini sağlanmaktadır.

Beykoz uçak kurye gönderi müşteri adresinden teslim alınarak İstanbul’dan diğer şehirlere ve diğer ülkelere ulaşmasını sağlamaktadır. İstediğiniz gönderileriniz için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Gönderi adresinizden teslim alınarak tarifeli uçaklar ile istenilen şehre gönderilerek teslimatı gerçekleştirilmektedir. Ancak bu tarifenin kullanabilmesi için kargonuzun yapılacağı şehirde havaalanı bulunması gerekmektedir.

Beykoz moto kurye iletişim

0532 290 23 00 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ön bilgileriniz alınarak fiyat ve teslimat süreleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapılmaktadır. Daha sonra müşterimizin onay vermesi durumunda teslimat için gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.

Kurye Çağır

Kurye Çağır butonuna tıklandığında önünüze gelen formu eksiksiz doldurup Acil Kurye Duman tarafından kontrol edildikten sonra sizlere ulaşacağız.Ve Kargolarınızı profesyonel kuryelerimiz tarafından güvenlikli şekilde kargolanıp istanbul'da ve Anadolu Yakasında moto kuryelerimiz tarafından teslim edilecektir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp