WhatsApp Ara

Şehir Dışı Moto Kurye

şehirler-arası-moto-kuryeŞehir dışı moto kurye İstanbul dışındaki illerimize kargo veya paket gönderimi için sunulan hizmetimizdir. Bursa, Antalya, Muğla, Eskişehir ve Sakarya illerine hızlı kargo göndermek isteyen müşterilerimiz şehirlerarası moto kurye hizmetimizi yoğun olarak tercih etmektedir. Bununla birlikte yakın veya uzak fark etmeksizin tüm şehirlerimize gönderim yapılmaktadır. Edirne, Bilecik, İzmit, Bolu, Düzce, Ankara ve diğer tüm illerimize şehirler arası kurye hizmetimiz bulunmaktadır.

Neden şehirler arası moto kurye tercih edilmelidir?

Kurye, kargo veya dağıtım hizmetlerinde paketin güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde adresine ulaştırılması gereklidir. Paket veya gönderinin herhangi bir zarar görmeden en kısa sürede teslim edilmesi çok önemlidir. Özellikle kıymetli veya acil gönderilerde moto kurye tercihi hem riski azaltacak hem de süreyi kısaltacaktır. Şehir arası hızlı kurye ile gönderinizin normal kargolara göre çok daha güvenli ve hızlı olacağından emin olabilirsiniz.

Normal kargoya göre avantajları nelerdir?

Motorlu kurye ile müşteriden alınan gönderi neredeyse hiç aktarım yapılmadan direk adrese teslim edilmektedir. Bu sayede moto kurye ile gönderilen paket güvenli bir şekilde adresine ulaşır. Normal kargo gönderimlerinde ise paket çok kez araç değiştirir. Paketiniz dağıtım merkezlerinde veya ara duraklarda araçtan indirilerek farklı araçlara yüklenmektedir. Bu işlem esnasında paketler sık sık zarar görmekte veya kaybolmaktadır.

Motorlu kurye gönderimlerinde şubeye teslimat veya şube üzerinden dağıtım yapılmamaktadır. Uzman personel tarafından alınan kargo paketleri şube veya dağıtım merkezi olmadan en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Normal kargoda ise özellikle yoğun zamanlarda teslimat sürelerinde gecikmeler yaşanmaktadır. Çok yakın hatta komşu illerden gelen bir paketin bile teslimatı birkaç günü bulabilmektedir.

Motorlu kurye hizmetinde gönderi ile ilgili muhatap sayısı çok azdır. Bu yüzden oluşan aksiliklerin çabukça çözüme kavuşturulabilmektedir.

Müşterilerimize farklı teslimat seçenekleri sunulmaktadır. Böylece müşterimiz paketinin teslimat zamanını veya şeklini kendisi belirleyebilmektedir.

Haftanın her günü 7/24 hizmet verilmektedir, hafta sonu veya mesai saatinden dolayı teslimatta aksilik yaşanmamaktadır.

İstanbul dışı moto kurye fiyatları ne kadardır?

Şehirler arası moto kurye fiyatları paket özellikleri, hizmet türü ve mesafeye göre değişiklik gösterir. Müşterimizden gönderi hakkında detaylı bilgi alındıktan sonra gönderim ücreti belirlenebilmektedir. Telefonla bize ulaştığınızda müşteri temsilcimiz hem gerekli bilgilendirmeyi hem de yönlendirmeleri yapmaktadır.

Farklı bir şehre nasıl paket gönderebilirim?

0532 290 23 00 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimize ulaşınız. Müşteri temsilcimiz gönderinizin özellikleri ve hangi ile gideceği ile ilgili gerekli bilgileri alacaktır. Daha sonra adresinize gönderinize en uygun aracın yönlendirilmesi yapılmaktadır. Adresinize gelen motosikletli kurye personeli paketinizi evrak karşılığı teslim almaktadır. Paketiniz durumu hakkında sürekli bilgi almanız mümkündür. En kısa sürede paketiniz teslim edilerek size bilgilendirme yapılmaktadır.