WhatsApp Ara

Tuzla Moto Kurye

Tuzla Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Tuzla moto kurye uzman personelleriyle tüm gönderileriniz için hızlı ve güvenilir şekilde kargo hizmeti vermektedir. Motosikletli kuryeler Tuzla ve İstanbul içi tüm semtlere 7 gün 24 saat gönderi teslimatı yapılabilmektedir.

Tüm paketler için aynı gün teslimat

Tuzla motorlu kurye İstanbul’un her yerine hatta komşu illere aynı gün kargo ulaştırabilmektedir. Gönderileriniz personelimiz tarafından en kısa süre içerisinde istediğiniz adresten teslim alınmaktadır. Normal paket veya acil kurye fark etmeksizin gönderileriniz, size söylenen süre içerisinde adresine güvenle ulaştırılmaktadır.

Moto kurye ile hız ve ulaşım kolaylığı

 • Haftanın tüm günleri ve günün her saatinde kargo teslimat imkanının olması
 • Motosikletli kuryelerimiz ile şehir içi trafiğinden etkilenmeden en hızlı teslimatın yapılabilmesi
 • Müşterilerin seçeceği hizmet türüne göre sizler için en uygun fiyat imkanlarını sunabilmesi
 • Kuryenizin hazırlık, dağıtım gibi teslimat sürecini takip edebilme
 • Kargolarınızın hassas, güvenli ve en hızlı şekilde teslimatının yapılması
 • Yakın şehirlere moto kurye ile ulaşım hizmeti olması
 • Uçak kurye seçeneği ile havaalanı bulunan tüm şehirlerimize ve ülkeler arası gönderi imkanı yapabilme imkanı

Evrak yetiştirmek için trafik sıkıntısı çekmeyin

İstanbul’un gibi büyük bir şehrin en büyük sorunu yoğun ulaşım olarak görülmektedir. Araçlarla saatlerce yoğun trafikte ulaşım sağlanmaya çalışılmaktadır. Toplu taşıma ise yavaş olması bir yana genellikle çok kalabalık ve yorucudur. Araçla ve toplu taşıma kullanılarak acil evrak götürülmesi müşterilerimiz için oldukça büyük bir problemidir. Müşterilerimiz acil gönderileri için hem yorulmakta hem de gereksiz zaman kaybı yaşamaktadırlar. Bundan dolayı müşterilerimiz kendi farklı işlerinde de gerekli zaman bulamayarak aksamalar yaşamaktadırlar. Üstelik zamanında ulaşmayan gönderiler sık sık problemlere sebep olmaktadır. Bununla birlikte müşterilerimizin zaman kaybı gibi ekonomik kayıpları olmaktadır.

Tuzla motor kurye devreye girerek motorlu kurye ile hızlı ulaşım sağlayarak müşterilerimizi bu sıkıntılardan kurtarmaktadır. Tuzla motorlu kurye hizmeti hem daha ekonomik hem de hızlı olmaktadır. Acil evrak gönderiniz veya paketleriniz yaşanan yoğun trafikte dahi en kısa zamanda adresine ulaşmaktadır. Böylece müşterilerimiz hem zaman tasarrufu hem de ekonomik tasarruf sağlamaktadırlar. Bu sebeple kendi işlerine de aksaklık ve kayıplar yaşamadan devam edebilmektedir. Evrak yetişecek mi diye korkmayın, tuzla acil kurye hizmetimizi kullanın.

Tuzla hizmet seçenekleri

tuzla-kuryeTuzla kurye müşterilerimizin normal gönderileri için tercih ettiği uygun fiyatlı kurye hizmetidir. Teslimatlar gün içerisinde yapılmaktadır yoğunluğa göre teslimat süreleri değişebilmektedir. Müşterilerimizin acil olmayan gönderileri için en çok kullandığı hizmet türü standart moto kurye hizmetidir.

Tuzla Express Kurye acil gönderileri ihtiyaçları için sunulan bir hizmet seçeneğidir. Gönderilerinizin daha hızlı teslim edilmesini istiyorsanız express kurye hizmetimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Tuzla VIP kurye kişiye özel sunulan kurye hizmetidir. Çok acil evrak ve paketleriniz için vip kurye hizmeti kullanılmaktadır. Paketiniz adresinizden alınarak direk istenilen adrese teslim edilecektir.

Tuzla Uçak Kurye ister şehirler arası isterseniz ülkeler arası gönderileriniz için sunulan hizmet seçeneğimizdir. Gönderiniz büyük bir özenle adresinizden teslim alınarak tarifeli uçaklar ile hedef adrese gönderimi sağlanmaktadır.

Tuzla İlaç Kurye ilaç ulaşım ihtiyaçları için müşterilerimizin 7/24 rahat bir şekilde kullandıkları hizmettir. İster gece ister gündüz acil ilaç ihtiyaçları için müşterilerimize hizmet verilmektedir. Gündüz bulunan en yakın eczaneden, gece ise ilaç nöbetçi eczaneden alınarak adresine teslim edilmektedir.

Moto kurye gönderi fiyatları nedir?

Tuzla moto kurye fiyatları müşterilerimize sunulan hizmet seçeneğine göre mesafe ve kargo türüne göre farklılık göstermektedir. Kargo ücretinin belirlenmesinde gönderinin türü, mesafe ve tercih edilen hizmet türü de etkendir. Müşteri hizmetlerinden gönderiniz için detaylı bilgi edinebilirsiniz.

0532 290 23 00 numaralı telefonumuzdan gönderileriniz için 7/24 müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kurye Hizmetleri Nelerdir?

 • Moto Kurye
 • Uçak Kurye
 • Ekspress Kurye
 • Vip Kurye
 • İlaç Kurye
 • Şehir Dışı Moto Kurye

Acil Kurye Duman İstanbul'da ve Anadolu Yakasında moto kurye olarak sizlerin değerli vaktinizi düşünerek hızlı teslimat yapıyoruz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp