WhatsApp Ara

Avcılar Moto Kurye

Avcılar Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Avcılar moto kurye en kaliteli hizmet anlayışı ile uzman personelleriyle tüm kargolarınız için hızlı ve güvenilir şekilde kargo hizmeti sunmaktadır. Hızlı ulaşım sağlayan motosikletli kuryelerimiz ile Avcılar ve İstanbul içi tüm semtlere 7 gün 24 saat gönderi teslimatı yapılabilmektedir.

Tüm paketler için aynı gün teslimat imkanı

Avcılar motorlu kurye ulaşımda sınır tanımayarak İstanbul’un her yerine hatta komşu illere aynı gün kargo teslimatı yapmaktadır. Müşterilerimizin gönderileri personelimiz tarafından istediğiniz adresten en kısa süre içerisinde teslim alınmaktadır. Standart kargo veya acil gönderi fark etmeksizin gönderileriniz, size söylenen zaman içerisinde güvenle adresine ulaştırılmaktadır. Müşterilerimizin acil teslimat ihtiyaçları için de avcılar acil kurye ekibimiz ile hizmet vermeye hazırız.

Moto kurye ile hızlı ve güvenli ulaşım kolaylığı

 • Zaman farkı gözetmeksizin haftanın tüm günleri ve günün her vaktinde kargo teslimat seçeneğinin olması
 • Yoğun trafik etkilenmeden motosikletli kuryelerimiz ile şehir içinde en hızlı teslimatın yapılabilmesi
 • Hizmet seçeneklerine göre müşterilerimize en uygun fiyat seçme imkanı sağlamaktadır.
 • Kuryenizin durumu hazırlık veya dağıtım gibi teslimat sürecini en kolay şekilde takip edebilme
 • Kargolarınızın müşteri memnuniyeti esas olarak hassas, güvenli ve en hızlı şekilde teslimat sözü verilmesi
 • İstanbul’un tüm semtlerine olduğu gibi aynı zamanda yakın şehirlere de moto kurye ile ulaşım hizmeti olması
 • Havaalanı bulunan şehirlerimiz için veya ülkeler arası uçak kurye seçeneği ile gönderi imkanı yapabilme imkanı

Avcılar moto kurye hizmet seçenekleri

avcılar-kurye

Avcılar moto kurye müşterilerimize normal gönderileri için sunduğumuz en uygun fiyatlı kurye seçeneğidir. Teslimatlar güvenli hızlı bir şekilde gün içerisinde yapılmaktadır. Fakat yoğunluğa göre teslimat sürelerinde değişim yaşanmaktadır. Müşterilerimizin acil olmayan kargoları için genellikle tercih ettiği hizmet türü standart moto kurye hizmetidir.

Avcılar Express Kurye müşterilerimizin acil gönderi ihtiyaçları için sunulan bir hizmet seçeneğidir. Kargolarınızın çok daha hızlı teslim edilmesini istiyorsanız express kurye hizmetimizi güvenle seçebilirsiniz.

Avcılar VIP kurye kişiye özel tek gönderi için sunulan kurye hizmetidir. Yetişmesi gereken çok acil evrak ve paketleriniz için başlıca vip kurye hizmeti tercihi sunulmaktadır. Ulaşmasını istediğiniz paketiniz adresinizden alınacak ve gönderi adrese direk olarak teslim edilecektir.

Avcılar Uçak Kurye Havaalanı bulunan ve ülkeler arası gönderiler için için sunulan hizmet seçeneğimizdir. Kargolarınız özenli bir şekilde tarifeli uçaklar ile hedef adrese gönderimi sağlanmaktadır. Hızlı ve güvenli bir ulaşım şeklidir.

Avcılar İlaç Kurye ilaç ulaşım ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözen hizmet seçeneğidir. Müşterilerimizin 7/24 rahat bir şekilde kullandıkları hizmettir. İstenildiği zaman gece veya gündüz farkı olmadan acil ilaç ihtiyaçları için müşterilerimize hizmet verilmektedir. Güzdüz en yakın gece nöbetçi eczaneden temin edilerek adresine teslim edilmektedir.

Moto kurye gönderi fiyatları nedir?

Avcılar moto kurye gönderi ücretleri müşterilerimize sunulan hizmet seçeneğine göre değişim göstermektedir. Ayrıca mesafe ve kargo türü de fiyat belirlenmesinde büyük bir etkendir. Müşteri hizmetlerinden ön kayıt işlemi oluşturarak gönderiniz için detaylı bilgi edinebilirsiniz.

0532 290 23 00 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile gönderileriniz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar moto kurye hizmetinin faydaları

Avcılar moto kurye avrupa yakası moto kurye bölgesinde son süratle hizmetlerini sürdürmektedir. İşte avcılar moto kurye hizmetinin avrupa yakasına sağladığı avantajlar;

 • Hızlı Teslimat
 • Esnek
 • Kaliteli Hizmet
 • Uygun Fiyat
Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp