WhatsApp Ara

Beşiktaş Moto Kurye

Beşiktaş Moto Kurye | ☎️ 0532 290 23 00

Beşiktaş moto kurye tüm gönderileriniz için işinin ehli personelleriyle hızlı güvenilir kargo hizmeti vermektedir. İstanbul içi tüm semtlere motosikletli kurye ile gönderiler ulaştırılmaktadır. Bu sayede gönderi en hızlı şekilde adresine ulaşır.

Motosikletli kurye hizmeti

Beşiktaş moto kurye ile İstanbul ve tüm semtlerine kargonuzun aynı gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Beşiktaş moto kurye müşteri hizmetleri gönderinizin paket özellik ve boyutuna göre en uygun aracı yönlendirir. Personelimiz tarafından gönderiniz teslim alınarak güvenli bir şekilde en kısa sürede istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Neden motor kurye?

İstanbul dünyanın en büyük metropollerinden biridir. Hepimizin bildiği gerçek şu ki trafiğin yoğun olduğu saatlerde hareket etmek neredeyse imkansızdır. İstanbul şehir içi trafiğinde moto kurye ile kargo teslimatı ise çok hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Beşiktaş moto kurye acil paket, evrak ve diğer tüm gönderileriniz için 7/24 hizmet vermektedir. İşinin ehli güler yüzlü personellerimiz en uygun araçları kullanarak sizlere en hızlı kargo hizmeti sunar.

Beşiktaş motor kurye ile nasıl iletişim kurabilirim?

0532 290 23 00 numaralı telefonumuzdan Beşiktaş motor kurye müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz. Evvela müşteri temsilcimiz sizden gönderiniz için gerekli bilgileri alacaktır. Gönderinizin paket özellik ve boyutuna göre en uygun aracı yönlendirir. Adresinize gelen moto kurye beşiktaş personeli evrak karşılığı gönderinizi teslim almaktadır. Gönderiniz teslimat adresine aynı gün içerisinde ulaştırılmaktadır. Ayrıca teslimat saati tercih edilen hizmet aracına göre değişim göstermektedir. Müşterilerimiz kargonun son durumu hakkında sürekli bilgilendirilmekte ve gönderisini takip edebilmektedir. Beşiktaş ilçesinden İstanbul tüm semtlerine motosikletli kurye hizmetimiz 7/24 mevcuttur.

Moto kurye hizmetleri

Beşiktaş motorlu kurye standart olan gönderileriniz için kullanabileceğiniz avantajlı ve uygun fiyatlı bir kargo hizmetidir. İstanbul şehir içi trafiğinin olumsuzları bile olsa aynı gün içerisinde kargo adresine ulaştırılmaktadır. Fakat aşırı yoğunluk yaşanan günlerde teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir. Bundan başka çok daha acil kargo ihtiyacınız için farklı teslimat hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Beşiktaş Ekspres Kurye hizmeti normal dağıtıma göre çok daha hızlı bir hizmet vermektedir. Bundan dolayı diğer gönderilerinize nispeten daha acil kurye ihtiyaçlarınız için tercih edilmektedir.

Beşiktaş VIP kurye teslimatın en hızlı gerçekleştiği kurye hizmet çeşididir. Kargo müşteriden alınarak direkt olarak en hızlı şekilde teslimatı yapılmaktadır. Genellikle çok acil yetişmesi gereken kargo, evrak, ilaç gibi kurye hizmeti için tercih edilmektedir. VIP Moto kurye hizmetinde personelimiz sadece tek bir gönderi için özel olarak taşıma hizmeti vermektedir. Bu nedenden dolayı teslimat süresi en kısa kurye hizmetidir. Fakat diğer hizmet türlerine göre biraz daha pahalı hizmettir.

Beşiktaş İlaç Kurye müşterilerimizin günün her saatinde ilaca ulaşmalarını sağlayan hizmet türüdür. Acil ilaç ihtiyacı olan tüm müşterilerimiz için 7/24 ilaç temin hizmet sunmaktadır. İlaçlar mesai saatleri içinde en yakın eczaneden alınmaktadır veya ilaçlar nöbetçi eczanelerden temin edilmektedir. İlaç kurye personelimiz tarafından temin edilen ilaç en kısa sürede müşterimize ulaştırılmaktadır.

Beşiktaş Uçak Kurye şehir dışı veya ülkeler arası gönderileriniz için sunulan hizmettir. Paketiniz adresinizden teslim alınarak tarifeli uçaklar ile gönderim adresine teslim edilmektedir. Fakat karşı şehirde de havaalanı bulunması gerekmektedir.

Beşiktaş moto kurye ile gönderi fiyatları nedir?

Beşiktaş moto kurye fiyatları tercih edilen hizmet, mesafe ve kargo türüne göre farklılık göstermektedir. Örneğin gönderinin türü, mesafe ve tercih edilen hizmet türü de kargo ücretinin belirlenmesinde etkendir. Müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

7/24 tüm acil gönderileriniz için 0532 290 23 00 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş kurye çağır

Şirket hattımızı arayarak Beşiktaş üzerinden avrupa yakası moto kurye veya anadolu yakası moto kurye bölgelerinden faydalanabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp